Kviečiame teikti kandidatus Igno Šeiniaus premijai

Kviečiame kultūros, švietimo, ugdymo įstaigas, institucijas, įmones, visuomenines organizacijas, fizinius asmenis ir meno kolektyvus iki 2020 m. sausio 15 d. siūlyti pretendentus I. Šeiniaus premijai gauti.

Premija yra skiriama už reikšmingiausius muzikos, dailės, choreografijos ir kitų meno sričių kūrybos darbus, etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, altruistinę veiklą, už Širvintų krašto kultūros reprezentavimą Lietuvoje ir už jos ribų (leidiniais, garso ir vaizdo įrašais, publikacijomis, viešais renginiais, koncertais, televizijos laidomis, švietėjiška, kraštotyrine veikla ir kt.).

Pretendentus siūlantys fiziniai, juridiniai asmenys ar kolektyvai privalo pateikti išsamią veiklos charakteristiką, kurioje aprašomi asmens ar kolektyvo nuveikti darbai, pažymima, už kokius nuopelnus rekomenduojama premija. Prie veiklos charakteristikos pageidautina pridėti iliustracinę medžiagą (nuotraukas, atsiliepimus spaudoje, lankstukus, garso, vaizdo įrašus ir kt.).

Kandidatų charakteristikas užklijuotuose vokuose su užrašu „Kandidatų Igno Šeiniaus premijai gauti vertinimo komisijai“ prašome pristatyti į Širvintų rajono savivaldybės administracijos priimamąjį (Vilniaus g. 61, Širvintos, I a.) iki 2019 metų sausio 22 d.

Užs. Nr. 1.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Kviečiame teikti kandidatus Igno Šeiniaus premijai"

  1. nuomonė parašė:

    Turbūt jau pribrendo laikas atsisakyti šios tradicijos. Visi, kurie buvo verti, jau gavo, o daugiau nebeliko kam skirti. Kasmet iškęsti piktųjų jėgų patyčias ir šmeižtą, skirtą nominantams, nėra malonu.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+