Galimybė jaunimui – pasirinkti, išbandyti ir galbūt jau gimnazijoje įgyti specialybę

Geriausi įspūdžiai iš Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, kurioje lankėsi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė ir Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos direktorė Lada Kriščiūnienė.

Bendradarbiavimo sutartis ir planas – nuo naujų mokslo metų Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje diegti multimedijos techniko profesinio mokymo modulį.

Perspektyvi ir naudinga specialybė, kurią mūsų gimnazistai galės įgyti besimokydami III-IV klasėse.

Modulio paskirtis – parengti kvalifikuotą multimedijos techniką, kuris gebėtų savarankiškai kurti ir redaguoti dvimatės ir trimatės grafikos produktus, kurti ir redaguoti animacijos produktus, kurti, montuoti ir redaguoti vaizdo ir garso produktus, kurti skaitmeninės komunikacijos kanalus ir publikuoti vaizdo ir garso produktus.

Tai atvertų pasirinkimo galimybes jaunimui: baigę gimnaziją, abiturientai gautų brandos atestatą ir profesines kompetencijas patvirtinantį dokumentą, todėl galėtų iš karto įsitraukti į darbo rinką arba toliau tęsti mokymąsi profesinėje mokykloje, universitete ar kolegijoje, o sukaupti kreditai būtų įskaitomi.

Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija jau turi licenciją, leidžiančią diegti profesinio mokymo modulį. Tad belieka formalumai, pasirašyti bendradarbiavimo sutartį ir kviesti gimnazistus bei jų tėvus pasidomėti, sužinoti ir apsispręsti naudotis naujomis galimybėmis.

Užs. Nr. 31.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top