Ansamblis „Czerwone Maki“ minėjo 30-ties metų gyvavimo sukaktį

Ž.Pinskuvienė su būsimomis naujomis Vidaus reikalų ministrės pareigomis pasveikino šventėje dalyvavusią Seimo narę Ritą Tamašunienę.

Rugpjūčio 10 d. vyko XV Tradicinis lenkų kultūros festivalis „Dainuok su mumis“ ir ansamblio „Czerwone Maki“ 30-ies metų jubiliejus, kuriame dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė bei mero pavaduotoja Janina Pažusienė.

Šventėje netrūko spalvingų kolektyvų pasirodymų, nuotaikingų ir skambių dainų. Sveikindama ansamblį jubiliejaus proga rajono merė negailėjo gražių žodžių šio ansamblio įkūrėjai ir ilgametei vadovei Stefanijai Tamošiūnienei. „Stefanijos entuziazmas, energija ir tvirtas charakteris didžiąja dalimi lėmė, kad šiandien ansamblis mini tokią gražią sukaktį. Linkiu, jog ta energija, puiki nuotaika, skleidžiama koncertų metu, niekada neišblėstų ir ateityje švęstume dar ne vieną jubiliejų“, – kalbėjo Ž.Pinskuvienė.

Šios gražios ansamblio sukakties proga merė padovanojo Stefanijai Tamošiūnienei specialiai tautodailininkų austą juostą. Įteikdama puokštę gėlių su būsimomis naujomis atsakingomis Vidaus reikalų ministrės pareigomis, Ž.Pinskuvienė pasveikino ir šventėje dalyvavusią Seimo narę Ritą Tamašunienę.

Mero pavaduotoja Janina Pažusienė taip pat pasveikino „Czerwone Maki“, palinkėjo dar ilgų bei kūrybingų gyvavimo metų ir įteikė simbolines dovanėles visoms ansamblio narėms. Šventėje taip pat dalyvavo ir jubiliejaus proga sveikino Europos Parlamento narys Valdemaras Tomaševskis, Seimo narė Rita Tamašunienė, savivaldybės Tarybos nariai, Jauniūnų seniūnijos administratorė Diana Jacyno-Sperskė bei svečiai iš kitų rajonų.

Užs. Nr. 108.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Ansamblis „Czerwone Maki“ minėjo 30-ties metų gyvavimo sukaktį”

 1. Cześc parašė:

  Bet ministres gražios kojos !

 2. Nepatikest parašė:

  bet mere atrodo zaviau uz ministre.

 3. Vertinu parašė:

  Džiaugiamės stebėdami merės gerus darbus. Tai dėl žmonių gerovės besistengianti politikė. Linkime Jai sėkmės priimant išmintingus sprendimus ir vykdant širvintiškiams reikalingus projektus.

 4. prane parašė:

  Jauciasi, kad rajonas turi vadove, darbai verda, rinkejai dziaugias
  i iniciatyvia mere, sklaidosi stagnacijos tvaikas.

 5. Rimas parašė:

  Pradzioj neduoda patalpu o paskui lenda vadegon. Kokiai reikia but kad pirma galimai apdergt o paskui naglai sypsotis?

 6. Jovita parašė:

  Ačiū merei uz batutų parką, vaikai atsidžiaugti negali!

Comments are closed.

scroll to top
+