Širvintose įrengtas lauko batutų parkas

Vaikai, su nekantrumu laukę naujo lauko batutų parko, jau gali juo džiaugtis. Tiesa, vaikai iki 12 metų pramogauti šiame parke turėtų su suaugusiųjų priežiūra.

Šią naują pramogą drauge su vaikais išbandžiusi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė teigia, jog projektas dar nėra iki galo baigtas, reikia sutvarkyti teritorijos aplinką: pasėti žolytę, pastatyti suoliukus, šiukšliadėžes. „Širdis džiaugiasi matant tiek daug parku besidžiaugiančių vaikų. Nors batutai įrengti vos prieš kelias dienas, ši nauja pramoga jau tapo labai populiari, kasdien čia girdimas vaikų klegesys“, – džiaugiasi rajono merė Ž.Pinskuvienė.

Širvintų rajono savivaldybė ne tik mieste, bet ir visame rajone stengiasi gerinti sporto ir laisvalaikio infrastruktūrą. Per pastarąjį pusmetį kaimiškose vietovėse įrengtos ar pradėtos įrengti net 6 naujos daugiafunkcės sporto aikštelės, kuriose sportuoti ir aktyviai laisvalaikį leisti galės visi norintys.

Primename, jog daugiafunkciai sporto aikštynai jau veikia Alionyse, Družuose bei Zibaluose, šiuo metu įrengiami dar trys: Bartkuškyje, Medžiukuose, Musninkuose. Na, o šią savaitę įrengimo darbai turėtų prasidėti ir Juodiškiuose.

Užs. Nr. 108.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

23 Atsakymai į “Širvintose įrengtas lauko batutų parkas”

 1. to jo parašė:

  a tai mamos su vezimeliais ten sokines ar kaip?

 2. jo parašė:

  O kaip mamoms su vežimėliais privažiuoti ir kas liks iš pievutės? Takeliui tai pinigų neliko?

 3. Valei parašė:

  Tai žinoma kad galima. Greiciau kojas išsisuks pagildys i boine ar kaip ten ir tada pas matulius arba pas sidlauskiene ir naštos rajonui sumažės.

 4. federika parašė:

  Fantastika!

 5. vale parašė:

  o senjorams
  čia galima?

 6. doloresa parašė:

  Vargsams skundikams bus maloni proga pasireiksti

 7. Elyte parašė:

  Elyte uzsiemus kitais reikalais, po kuriu geria specialu vyckos mineralka

 8. Tao parašė:

  Jo jo būtų būtų

 9. Vytas parašė:

  Elyte butu padariusi geriau.

 10. Rasa parašė:

  pilna vaikuciu kiekviena vakara, aciu uz sita vieta, dziaugsmas vaikuciu begalinis

 11. nu geras parašė:

  varnalesos geros, zvengiau, taikliai cia jus, taikliai

 12. venecija parašė:

  Net nesitiki, kad tokiame šabaksštyne padaryta tokia grožybe.

 13. birute parašė:

  Taip skaniai prisikvatojau is varnalesu istoriju, taip graziai, taip be jokio izeidimo, taip kulturingai ir taikliai parasyta, kad net prisikvatojau iki asaru, nera net ko lyginti su varpininkes kliedesiais.

 14. pries tai rasiusiai parašė:

  o aikste prie uper kaip graziai atrodo, ziuri i bangas ir jaitiesi kaip laive titanike, labai grazu ir malonu, pavydi m kiti rajonai, o ypac pyksta kenkejai

 15. nuomone parašė:

  kas turi vaiku tai parkas vaikystes stotele ir nauji batutai populiariausia vieta sirvintu mieste

 16. MAMA parašė:

  BUVAU NUEJUS SU VAIKAIS TA PACIA DIENA KADA BUVO GALIMA, DABAR MAZIEJI TERORIZUOJA KASDIEN KAD CA EITUME, VAIKU DZIAUGSMAS, GALETU VALANDU VALANDAS SOKINET, NEATSIBOSTA IR DAR NEMOKAMAI, BEGALINIAI ACIU UZ SIA VIETA, TA GALETU PASAKYTI MANAU VISI VAIKU MAZU TURINTYS SIRVINTISKIAI

 17. vacyte parašė:

  gerai, kad spejo atidaryti be skundų

 18. Ramune parašė:

  nuostabi nauja erdve, kiekviena diena pilna zmoniu ir vaiku, kelios dienos praejo, o vieta tampa vis populeresne

 19. to Teresė parašė:

  Mazai rajone beliko zmoniu, kuriu „teisybes ieskotojai“ nebutu apipurvine ir apsmeize….. Tokia ju taktika kenkia patiems, bet karta paragavus negali sustoti.

 20. Teresė parašė:

  Užtai dabar bando dergti ir menkinti merę ir jos komandą, nes pavydas baigia užgraužti. Manau, kad širvintiškiai mąstantys žmonės ir vertina merės darbus, o ir kaimyninių rajonų ir ne tik gyventojai baltai pavydi mums tokios valdžios. Taigi opozicija turbūt pasmerkta užkimti ir savo spjaudaluose nuskęsti…Dar viena kadencija Pinskuvienei garantuota, nors ir kaip beviduriuotų priešininkai. Geriasu jau jiems keisti taktiką.

 21. bridzai parašė:

  gal kas galetu man paaiskinti ar kaip ar as cia ko nmesuprantu ar kaip, bet ka per tiek metu veike ankstesnieji valdzios atstovai ir vadovai?

 22. Anonimas parašė:

  Merė su kaupu pateisino rinkėjų lūkesčius

 23. ååå parašė:

  Buvo viena is baisiausiu vietu Sirvintose,kiek tik pamenu.Dziugu,kad pagaliau pasikeite vaizdas.Dar ta buvusi tira su zememis sulyginkite.

Comments are closed.

scroll to top
+