Visuomenei pristatyta 2016 m. Savivaldybės veiklos ataskaita

Merės rankose - pačių Savivaldybės vadovių ir specialistų parengtas 2016 m. veiklos ataskaitos leidinys.

Merės rankose - pačių Savivaldybės vadovių ir specialistų parengtas 2016 m. veiklos ataskaitos leidinys.

Taip, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, balandžio 12 d. Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, valdančiosios koalicijos Tarybos nariai, Administracijos skyrių vedėjai pakvietė rajono gyventojus į 2016 metų Savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymą.

Merė Živilė Pinskuvienė susirinkusiems išsamiai pristatė įvykdytus ir dabar pradedamus darbus tiek Širvintų mieste, tiek rajone. Ji dėkojo komandai už palaikymą ir bendrą darbą, kurio rezultatais džiaugiasi rajono gyventojai. Apie finansinę Savivaldybės situaciją plačiau kalbėjo Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Vaiko teisių ir socialinės apsaugos klausimus aptarė mero pavaduotoja Irena Vasiliauskienė. Apie sveikatos apsaugos naujoves ir darbus aplinkosaugos srityje kalbėjo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Elona Pečiukaitienė.

Gyventojai rajono vadovėms uždavė jiems rūpimus klausimus, į kuriuos buvo atsakyta.

Pristačius 2016 m. veiklos ataskaitą, merė Živilė Pinskuvienė paskelbė apie naują tradiciją – kalbant su rajono žmonėmis apie nuveiktus darbus, paskelbti praėjusių metų geriausius Savivaldybės valstybės tarnautojus. T.y. žmones, kurie nedailėdami savo laiko, dėjo visas pastangas dėl bendrų tikslų, įveikė didžiausius iššūkius. Šiais metais geriausiais valstybės tarnautojais tapo: Administracijos Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė, Buhalterijos poskyrio vedėja Gabija Krupauskienė, Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Jūratė Meškutavičienė ir Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas.

Geriausi 2016 m. valstybės tarnautojai

Geriausi 2016 m. valstybės tarnautojai

Valdančiosios koalicijos Tarybos nariai

Valdančiosios koalicijos Tarybos nariai

Savivaldybės vadovės atsakė į gyventojų pateiktus klausimus.

Savivaldybės vadovės atsakė į gyventojų pateiktus klausimus.

Širvintų rajono savivaldybė išleido ir 2016 m. Savivaldybės ir merės Ž. Pinskuvienės veiklos ataskaitos leidinį, kurį rajono gyventojai gali rasti Savivaldybėje, seniūnijose ir Viešosios bibliotekos filialuose.

Rajono vadovės sulaukė daug gyventojams rūpimų klausimų. Apie tai skaitykite kituose laikraščio numeriuose.

Naujausi komentarai
  • Anonimas    2017-04-24 07:33         

    to labai
    O ka apie juos kalbėti. Darbai matomi ir jų labai daug.

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar dalyvaujate kasmetinėse švarinimosi akcijose „Darom“?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
  
Statistika
Dabar svetainėje: 6 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.