+

Širvintiškiai susitikime su Darbo partijos lyderiais buvo itin aktyvūs

Susitikimo akimirka

Susitikimo akimirka

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo 22 d. Darbo partijos lyderiai pakvietė rajono gyventojus į susitikimą.

Gausiai susirinkusiems širvintiškiams Europarlamento narys, Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis apžvelgė per 2012-2014 metus įvykdytus darbus: nuosekliai siekiant gyventojų pajamų augimo, net 5 kartus didinta minimali mėnesio alga, padidinta vidutinė mėnesio alga, pensijos, sumažėjo nedarbas. Pirmininkas išsamiai pristatė artėjančių Seimo rinkimų ir 2016-2020 m. veiklos programą.

Susirinkusius sveikino Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Susitikime dalyvavusi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė išsakė savo poziciją. Pasak jos, labai svarbu, kad rajono žmonėms atstovaujantys Seimo nariai ir rajono vadovai vieni kitus suprastų, palaikytų, kad nebūtų specialiai stabdomi darbai, rašomi skundai.

Susitikime, trukusiame ilgiau nei 3 valandas, dalyvavę gyventojai buvo itin aktyvūs, kėlė jiems rūpimus klausimus, išsakė savo nuomonę. Žmonės daug vilčių deda į ateinančius rinkimus, tikisi, kad pagaliau mūsų rajonas turės veiklių, jais besirūpinančių Seimo narių.

Susitikimo akimirka

Susitikimo akimirka

Deja, po susitikimo su Darbo partijos lyderiais, penktadienį Čiobiškyje buvo užfiksuotas chuliganizmo atvejis: nuo privataus namo sienos nuplėštas Darbo partijos reklaminis tentas (plakatas). Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė dėl šio įvykio kreipėsi į policiją. „Oponentai labai klysta. Dėl tokių išpuolių žmonių nuomonė ir pasitikėjimas Darbo partija nemažėja. Tokį pavyzdį jau turėjome tiesioginių mero rinkimų metu, kai reklaminiai tentai buvo ne tik plėšomi, bet ir purškiami dažais, o rinkimų rezultatai padėjo galutinį tašką išrinkus mere Živilę Pinskuvienę daugiau nei 67 proc. rinkėjų balsų. Žinoma, labai tikimės, kad policija kaltininkus išsiaiškins,“ – situaciją komentavo I. Baltušytė-Četrauskienė.

Darbo partijos Širvintų skyriaus informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • chm parašė:

    Kodėl nepažymėta politinė reklama?

  • Birutė parašė:

    Toookia partija, toooookie partiečiai, ir gali, ko negali kiti, o partijos pirmininkas partijos kazkodėl į rinkimus neveda, matyt jaučia , senas krienas, kad valdyti mūsų vargšę Lietuvėlę jiems neteks…..

  • O juk parašė:

    susitikime buvo beveik vien darbiečiau ir jkuos palaikantys

Kiti straipsniai:

Kas, kiek ir kam skolino ir ką praskolino?

Opozicijos paistalai bliūkšta: Laisvosios rinkos instituto duomenimis, valdininkų armija Širvintose viena mažiausių šalyje

Savivaldybė kviečia dalyvauti apklausoje dėl draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais Širvintų rajone rugsėjo 2 d.

2019-07-30 Tarybos posėdis

Kodėl Astikui ir Šimonėliui rūpi ne rajono gyventojai, o galimai kiaura verslininko kišenė?

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (IV)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (III)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28 (II)

Širvintų rajono tarybos posėdis 2019-05-28

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Prie Širvintų rajono savivaldybės vairo – keturios moterys

Prisiekė nauja tarybos narė

Vieno piršto kombinacija?

Antrą kartą tiesiogiai išrinktai merei regalijas įteikė pirmasis Širvintų miesto meras

Taryboje bus kariaujama žnyplėmis ir ragais, o įsiplieskusios aistros bus gesinamos šaltu vandeniu

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Tarybos posėdis

Stebėkite Tarybos posėdį

Nuo 14 val. stebėkite pirmąjį Tarybos posėdį internetu!

Kokių staigmenų sulauksime pirmame naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje?

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+