Širvintiškiai susitikime su Darbo partijos lyderiais buvo itin aktyvūs

Susitikimo akimirka

Susitikimo akimirka

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo 22 d. Darbo partijos lyderiai pakvietė rajono gyventojus į susitikimą.

Gausiai susirinkusiems širvintiškiams Europarlamento narys, Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis apžvelgė per 2012-2014 metus įvykdytus darbus: nuosekliai siekiant gyventojų pajamų augimo, net 5 kartus didinta minimali mėnesio alga, padidinta vidutinė mėnesio alga, pensijos, sumažėjo nedarbas. Pirmininkas išsamiai pristatė artėjančių Seimo rinkimų ir 2016-2020 m. veiklos programą.

Susirinkusius sveikino Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė. Susitikime dalyvavusi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė išsakė savo poziciją. Pasak jos, labai svarbu, kad rajono žmonėms atstovaujantys Seimo nariai ir rajono vadovai vieni kitus suprastų, palaikytų, kad nebūtų specialiai stabdomi darbai, rašomi skundai.

Susitikime, trukusiame ilgiau nei 3 valandas, dalyvavę gyventojai buvo itin aktyvūs, kėlė jiems rūpimus klausimus, išsakė savo nuomonę. Žmonės daug vilčių deda į ateinančius rinkimus, tikisi, kad pagaliau mūsų rajonas turės veiklių, jais besirūpinančių Seimo narių.

Susitikimo akimirka

Susitikimo akimirka

Deja, po susitikimo su Darbo partijos lyderiais, penktadienį Čiobiškyje buvo užfiksuotas chuliganizmo atvejis: nuo privataus namo sienos nuplėštas Darbo partijos reklaminis tentas (plakatas). Darbo partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė dėl šio įvykio kreipėsi į policiją. „Oponentai labai klysta. Dėl tokių išpuolių žmonių nuomonė ir pasitikėjimas Darbo partija nemažėja. Tokį pavyzdį jau turėjome tiesioginių mero rinkimų metu, kai reklaminiai tentai buvo ne tik plėšomi, bet ir purškiami dažais, o rinkimų rezultatai padėjo galutinį tašką išrinkus mere Živilę Pinskuvienę daugiau nei 67 proc. rinkėjų balsų. Žinoma, labai tikimės, kad policija kaltininkus išsiaiškins,“ – situaciją komentavo I. Baltušytė-Četrauskienė.

Darbo partijos Širvintų skyriaus informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Širvintiškiai susitikime su Darbo partijos lyderiais buvo itin aktyvūs”

  1. chm parašė:

    Kodėl nepažymėta politinė reklama?

  2. Birutė parašė:

    Toookia partija, toooookie partiečiai, ir gali, ko negali kiti, o partijos pirmininkas partijos kazkodėl į rinkimus neveda, matyt jaučia , senas krienas, kad valdyti mūsų vargšę Lietuvėlę jiems neteks…..

  3. O juk parašė:

    susitikime buvo beveik vien darbiečiau ir jkuos palaikantys

Comments are closed.

scroll to top
+