Valentinas Mazuronis

Širvintiškiai susitikime su Darbo partijos lyderiais buvo itin aktyvūs

Susitikimo akimirka

Susitikimo akimirka

Kaip ir kiekvienais metais, rugsėjo 22 d. Darbo partijos lyderiai pakvietė rajono gyventojus į susitikimą.

Gausiai susirinkusiems širvintiškiams Europarlamento narys, Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis apžvelgė per 2012-2014 metus įvykdytus darbus: nuosekliai siekiant gyventojų pajamų augimo, net 5 kartus didinta minimali mėnesio alga, padidinta vidutinė mėnesio alga, pensijos, sumažėjo nedarbas. Pirmininkas išsamiai pristatė artėjančių Seimo rinkimų ir 2016-2020 m. veiklos programą. Skaityti daugiau »

Gausiai susibūrusiems „darbiečiams“ – Mino koncertas

Gausiai susibūrusiems „darbiečiams“ – Mino koncertas
Darbo partijos gretų gausėjimą Širvintose rodo tai, kad anksčiau didžiųjų metų švenčių pasitikti, per metus atliktų darbų aptarti susirinkę nariai tilpdavo vienoje salėje, o gruodžio 4 d. vykusi Darbo partijos Širvintų skyriaus kalėdinė vakaronė susirinkusiuosius vos sutalpino į dvi „Lelijos“ kavinės sales.
Vakaronėje dalyvavusi Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir partijos Širvintų skyriaus pirmininkė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasveikino vakaronės dalyvius, palinkėjo, kad Naujieji, 2016-ieji, būtų turtingi ir laimingi. Sveikindama Kalėdų ir Naujųjų metų proga, merė Živilė Pinskuvienė akcentavo, kad Širvintų „darbiečiai“ yra puiki, patikima komanda, su kuria galima nudirbti daug darbų bei pasiekti užsibrėžtų tikslų. Sėkmės 2016-aisiais linkėjo ir į vakaronę atvykęs Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis bei Seimo pirmininkės patarėja Ieva Kačinskaitė-Urbonienė. Už iniciatyvumą, rūpestingumą ir gerus darbus buvo padėkota ir gėlių puokštės įteiktos Živilei Pinskuvienei, Ingridai Baltušytei-Četrauskienei ir Daivai Puzinienei.
Po sveikinimų, linkėjimų ir rimtosios dalies vyko vakaronė, „darbiečių“ laukė muzikinės staigmenos ir kiti netikėtumai. Kadangi buvo nutarta, kad rajono vadovės po didelių darbų yra pavargusios, pasiūlyta surengti to vakaro mero, Tarybos narių ir Administracijos direktoriaus rinkimus. Vyko debatai ir įnirtingi svarstymai, kandidatų pasisakymai, po kurių vyko balsavimas ir išrinkti vadovai.
Vakaronės dalyvius linksmino muzikantas Petras. Širdžiai mielomis ir ausiai pažįstamomis melodijomis ovacijų audrą sukėlęs Mino, šventės dalyvius vertė smagiai pašėlti šokių aikštelėje. Mino koncertas – tai DP Širvintų skyriaus įkūrėjo Jono Pinskaus dovana Širvintų „darbiečiams“, kurių gretos per 12 metų gerokai išaugo.
Į šventinę vakaronę atvykę žmonės bendravo, džiaugėsi gražiomis miesto eglutės įžiebimo akimirkomis, diskutavo apie rajono problemas, neskubėjo skirstytis. Nuobodžiauti neleido smagi muzika ir staigmenos. Dėmesio, nuoširdaus bendravimo ir teigiamų emocijų pakako visiems.
DP Širvintų skyriaus vadovė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė dėkojo šventės organizatoriams už pagalbą, o visiems dalyviams – už bičiulystę ir aktyvumą. Rajono merė Živilė Pinskuvienė patikino, kad 2016-aisiais netrūks atradimų ir bus padaryta daug prasmingų darbų.
Darbo partijos informacijos centras
DSC 00042  Partiečiai dėkojo Rimui Stepaičiui už puikią programą.
00049 Vakaro dainingiausieji
00128 Daugiausiai aplodismentų sulaukė skyriaus administratorė Daiva Puzinienė.
134 Kalėdinio vakaro merės Daivos Paliukėnės inauguracija
00141 Širvintų skyriaus narius sveikino Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis
00157 Širvintų skyriaus įkūrėjo Jono Pinskaus kalėdinė dovana – jausmingos Mino meilės melodijos
00071 Smagioji vakaro dvasia – muzikantas Petras
 Širvintų skyriaus narius sveikino Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis

Širvintų skyriaus narius sveikino Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis

Darbo partijos gretų gausėjimą Širvintose rodo tai, kad anksčiau didžiųjų metų švenčių pasitikti, per metus atliktų darbų aptarti susirinkę nariai tilpdavo vienoje salėje, o gruodžio 4 d. vykusi Darbo partijos Širvintų skyriaus kalėdinė vakaronė susirinkusiuosius vos sutalpino į dvi „Lelijos“ kavinės sales. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos