Didžioji socialdemokratų paslaptis

Likus savaitei iki rinkimų kandidatai buvo „gavę“ po 50 proc.

„Širvintų krašte“ pasirodžius pasvarstymams, kiek LSDP pirmininko rinkimuose kainuoja sąrašinė teisė, atsiliepė skaitytojas Rimantas, kuris pritarė mintims, kad praėjusį savaitgalį Lietuvoje surengti Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko rinkimai tėra „vidinė pompa“, kuria prieš artėjančius Prezidento ir Europos parlamento rinkimus ir toliau siekiama mulkyti rinkėjus.

„Vieną mulkinimo seansą išgyvenome, kai pernai „konservatoriai“ surengė savo partijos kandidato į prezidentus rinkimus, į kuriuos įtraukė net ne partijos narius – atseit bet kas iš pašalės iš anksto užsiregistravęs galėjo ateiti ir atiduoti savo balsą už tą, kuris su „konservatorių“ vėliava šturmuos Prezidentūrą. Arba bijojo, kad partijoje Šimonytės pozicijos nėra tokios stiprios, arba buvo kuriama iliuzija, kad Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai yra visų šalies gyventojų partija, taigi visiems vienodai atstovauja. Man tai primena anuos laikus, kai iš vieno sąrašo rinkdavome partinių ir nepartinių bloko kandidatus,“ – juokiasi Rimantas.

Skaitytojas prisipažino, kad kažkada buvo šios partijos rėmėjas, tačiau, jo manymu, partijoje stiprėjantis autoritarizmas ir „landsbergizmo“ kultas atvėrė akis.

Anot skaitytojo, panašiu keliu eina socialdemokratai, nuolat pabrėžiantys, kad jie yra stambiausia šalies partijų, vienijanti per 17 tūkst. narių.

„Pirmiausia, kas tie 17 tūkstančių? Ogi niekas, mažas Širvintų rajonėlis. Nesiekia nė vieno procento balso teisę turinčių šalies piliečių. O juk TSKP, kurios nariais yra buvę nemažai tų pačių socialdemokratų, savo eros saulėlydyje turėjo apie 20 mln. narių. Skaičiuojant pagal dalį visuomenėje, tai sudaro maždaug dešimt kartų daugiau, nei svorio turi dabartiniai socialdemokratai. Tai kam tokios iš piršto laužtos pretenzijos?“ – iš nuolat pabrėžiamo partijos narių skaičiaus šaipėsi Rimantas.

Skaitytojo manymu, yra daug panašumų tarp jaunojo Gabrieliaus Landsbergio ir Gintauto Palucko. Pirmiausia, tai darbas Seime ranka rankon ir vykdoma abipusiai naudinga politika.

„Paimkime kad ir Prezidento rinkimus. Akivaizdu, kad trečią kartą ant to paties grėblio lipantis Vytenis Andriukaitis neturi jokių šansų, tačiau jo iškėlimas yra naudingas dešiniesiems, kadangi susilpnina kairiųjų kandidatų stovyklą. Tikimasi, kad nė vienas išsisklaidžiusių kairiųjų nepateks į antrąjį turą, o ten dėl prezidento posto varžysis abu dešinieji. Klausimas: jei taip yra, tai kas už tai jiems buvo pažadėta?“ – domisi „Širvintų krašto“ skaitytojas.

Jo manymu, bet kurioje normalioje valstybėje visiškai skirtingos ideologinės partijos negali dirbti kartu, o jei taip yra, tada kyla pagrįstas klausimas – kada jos susivienys?

Kalbėdamas apie neomarksistais dažnai pavadinamus socialdemokratus, Rimantas visiškai pritarė mintims, kad šios partijos pirmininko rinkimuose yra spektaklio požymių. Gal ir daugiau.

„Dar prieš rinkimus įkišau nosį į socialdemokratų tinklalapį. Ten radau puslapį, kuriame ketinta skelbti visą ataskaitą apie vykstančius rinkimus. Kadangi turėjo būti skelbiami duomenys ir apie Širvintų skyriaus pasirinkimą, tapo įdomu – ar širvintiškiai pasiduos G. Palucko kultui, ar liks ištikimi Annai Kuznecovienei, kuri yra kito kandidato – Algirdo Syso -sekretorė. Juk būtų logiška, kad ji agituotų saviškio naudai, o širvintiškiai tam pasiduotų. Ir ką jūs manote? Nors rinkimai buvo surengti balandžio 24-27 dienomis, tinklalapyje jokių duomenų nepaskelbta, ilgai kabojo tik pranešimas, kad paskutinį kartą duomenys atnaujinti balandžio 17-ąją. Na o po rinkimų tas puslapis iš viso dingo. Ko gero, teisingai pastebėjote apie panašumus tarp Stalino ir Kirovo rinkimų insinuacijų,“ – sarkastiškai kirto Rimantas.

Suradome mes tą „nukištą“ socialdemokratų svetainės puslapį. Ir tikrai – nors buvo pasiryžta skelbti ataskaitą, kaip balsuoja skyriai, ir toliau jame – apskriti nuliai. Net sunku suprasti, kieno dėka G. Paluckas surinko apie 90 proc. balsų. Matyt, yra ką slėpti. Pavyzdžiui, už ką gi balsavo širvintiškiai…

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Didžioji socialdemokratų paslaptis”

 1. socialdemokratai parašė:

  mes ne socialdemokratai.mes socialdermokratai.

 2. Biologui parašė:

  Matos kad biologas o ne matematikas. skirtumas dvi chromosomos. Bet palyginimas geras.

 3. Biologas parašė:

  PalUckas… PalEckis…. Skirtumas tik vienoje chromosomoje.

 4. skaitytojas parašė:

  Vis dar nuliai. Klounai ir melagiai.

 5. Gintaras parašė:

  Širvintose soceldemokratų nėra.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+