Populiariausios frazės tinkančios graviruotoms dovanoms

Graviravimas yra puikus būdas parodyti savo partneriui ar labai svarbiam asmeniui, kiek apie juos galvojate. Pasinaudokite šiomis graviravimo idėjomis arba pasinaudokite jais kaip įkvėpimu kurdami savo asmeninius papuošalus ar graviruotas dovanas.

Graviruoti galite bet ką

Galite rasti kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau norint išgraviruoti tam tikra dovaną, žmonės dažnai susiduria su problema – kokį tekstą pasirinkti? Įsimylėjęs savo geriausią draugą –  Tu esi mano mėgstamiausia mintis. Aš tave myliu. Visada po tuo pačiu dangumi. Aš myliu tave ir tu man patinki. Tai visada buvai tu. Geriausia dar ateity. Jūs turite mano širdį. Tu mane užkerėjai. Platumos ir ilgumos koordinatės. Žinojau nuo pat pradžių: Tu esi Man vienas.

Jei perkate vyrui, pagalvokite apie asmeninius apykaklės laikiklius. Individualizuotos sąsagos yra puiki dovana jaunikiui nuo nuotakos. Graviravimui galima pasirinkti tokius žodžius: Ir aš tada supratau, kad myliu tave. Geriausia dar ateityje. Meilė reiškia amžinai. Aš renkuosi tave. Myliu tave labiau – Šią dieną ir kiekvieną dieną vakar ir šiandien ir rytoj. Didžiausiam vyrui/žmonai –  Tu mano lobis. MAMAI Nesvarbu, ar ji nauja mama, ar močiutė, jūsų mamai patiks šie specialūs pranešimai, išgraviruoti ant apyrankių, karolių ar aksesuarų. Aš myliu tave iki mėnulio ir atgal. Namai yra visur, kur mama. Kalbėjimas su tavim praskaidrina mano diena. Geriausia mama kada nors –  Myliu tave amžinai (iš knygos Myliu tave amžinai). Tu esi mano įkvėpimas. Geriausia močiutė. Ačiū tau kad myli mane. Aš myliu tave mama. Meškiuko mama. Amžinai tavo vaikas. Amžinai mano širdyje. Ačiū už stiprybę. Miela mama, aš tave myliu. Aš negalėčiau to padaryti be tavęs. Mano mama, mano draugas. Tu esi uola audroje. Visa, kas aš esu, esu tau skolinga.

Jūsų žodžiai gali reikšti daug, tai gali būti dėkingumą išreiškiantis pasisakymas, padėka ar tiesiog jūsų bendra frazė, kuri kažką primena jums abiem svarbaus. Tai gali puiki dovana ypač jeigu ji rankų darbo, kuri paliks nepamirštamą įspūdį.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top