Patrauklios ir stilingos gėlių puokštės paslaptys

Šiais laikais dovanoti gėles ar jų puokštes yra gana įprasta. Aromatu žavinčios puokštės yra puikus būdas išreikšti meilę, džiaugsmą, susižavėjimą ar pagarbą. Jos visuomet puošia namus, sukuria teigiamą ir jaukią atmosferą, skatina atsipalaiduoti ir mėgautis grožiu. Kaip sukurti patrauklią puokštę, kad ji atrodytų stilingai bet kuriuose namuose? Atskleisime jums keletą paslapčių.

Spalvų gama

Rinkdami gėles pirmiausia pagalvokite, kokias spalvas mėgstate ir kokios žavėtų dovanos adresatą. Dažniausiai renkamasi ne tik vienspalves gėlių puokštes: dauguma improvizuodami drąsiai derina įvairių atspalvių žiedus. Kokie spalvų deriniai atrodo gražiausiai? Štai keletas jų:

  • rožinė ir mėlyna;
  • raudona ir balta;
  • balta, rožinė ir žalsva;
  • rožinė ir raudona;
  • mėlyna ir balta.

Tai tik keletas spalvų derinių, kuriuos pritaikius gali būti sukurtos stilingos ir itin prabangios gėlių puokštės. Visgi jei dvejojate, nesivaržykite ir kreipkitės patarimo į gėlių salono ekspertus.

Gėlių deriniai

Gėlių salonai rūpinasi išskirtiniu asortimentu. Pritaikę kelias skirtingas rūšis, galite lengvai kurti išskirtines ar paprastas, bet stilingas gėlių puokštes. Pavyzdžiui, dailiai tarpusavyje dera rožės ir gerberos, bijūnai ir eukaliptai.

Taip pat įspūdingai atrodo skirtingų dydžių, bet tos pačios rūšies gėlės: pavyzdžiui, tarp didelių ir sodrių rožių puikiai tinka mažos, dar neprasiskleidusios rožytės. Formuodami puokštes iš skirtingų gėlių rūšių, galite derinti ir vienspalvius žiedus. Jos atrodo prabangiai ir subtiliai.

Be to, prie sodrių ar pastelinių gėlių atspalvių puikiai tinka ir žaluma, plunksnos, drugeliai ar kitos įdomios detalės. Taip galutinis rezultatas atrodo daug įdomesnis ir žaismingesnis.

Pakuotė

Bet kokia gėlių puokštė atrodys nuostabiai, jei bus supakuota dailiai ir tvarkingai. Klasikinis, stilingas pasirinkimas, apsaugantis gėles nuo neigiamų išorės veiksnių – rusvas vyniojamasis popierius. Be to, tokioje pakuotėje gėlės atrodo paslaptingai ir ištaigingai. Jei popierius aprišamas kaspinu ar medžiagine juostele – dar labiau pagyvinamas bendras puokštės vaizdas.

Žinoma, rinktis galima ir visiškai skaidrų ar kiek dekoruotą vyniojamąjį popierių.

Jei norite, kad dovanojama puokštė būtų stilinga ir išskirtinė – derinkite žiedų spalvas tarpusavyje ir nepabijokite eksperimentuoti. Gėlių rūšis rinkitės tokias, kurios būtų malonios ir artimos širdžiai. Sukūrę kompoziciją, nepamirškite parinkti tinkamo popieriaus. Tuomet teliks pasirūpinti puokštės pristatymu – tačiau tai puikiai gali atlikti ir šiuolaikiško gėlių salono komanda.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+