Kokį čiužinį pasirinkti? Putų poliuretano ar spyruoklinį?

Gerai išsimiegoti mėgsta kiekvienas, tačiau ar visada pavyksta? Miegas vaidina svarbų vaidmenį kiekvieno žmogaus gyvenime. Jo kokybė priklauso nuo daugelio skirtingų veiksnių: fizinės sveikatos, psichinės būsenos ir išorinių veiksnių, tokių kaip čiužinys. Taigi, kyla klausimas: kaip išsirinkti tokį čiužinį, kuris geriausiai atitiktų individualius poreikius ir garantuotų patogų miegą? Šiandien turime galimybę rinktis iš daugybės čiužinių, kurie gali išspręsti įvairias problemas. Tiesa, didelis pasirinkimas neretai gali tapti rimtu iššūkiu – kaip išsirinkti sau tinkamiausią prekę?

Čiužiniai ir jų rūšys, kaip nepasiklysti?

Pradėję ieškoti čiužinio pastebėsite, kad šiandien rinkoje yra keturi pagrindiniai čiužinių tipai. Tai spyruokliniai, viskoelastiniai, putplasčio poliuretano ir latekso gaminiai. Kiekvienas iš jų turi skirtingą naudą, ir jūs galite juos geriausiai naudoti atsižvelgdami į savo miego įpročius ir fizinę būklę.

Spyruokliniai čiužiniai – mėgstantiems vėsiau miegoti:

Labai gerai sugeria judesius. Labai pralaidūs orui, todėl tinka tiems, kurie daug prakaituoja. Užtikrina gerą stuburo atramą. Tai vienas seniausių čiužinių, bet vis tiek bene populiariausias čiužinių tipas. Pagal struktūrą spyruokliniai čiužiniai skirstomi į dvi grupes – „Bonell“ ir „Pocket“. Bonell yra klasikinio tipo spyruoklinis čiužinys, kuriame spyruoklės yra sujungtos viena su kita spirale. Tuo tarpu Pocket, dar žinomas kaip kišeninis spyruoklinis čiužinys, sukurtas naudojant pažangias technologijas, leidžiančias kiekvieną spyruoklę supakuoti į specialų maišelį. Jo tikslas yra užtikrinti, kad spyruoklės nesiliestų viena su kita, taip sugerdamos kūno judesius. Būtent dėl ​​šios funkcijos „Pocket“ šiandien sulaukia vis daugiau vartotojų dėmesio. Kada rinktis spyruoklinį čiužinį? Pagrindinis spyruoklinių čiužinių privalumas – didelis oro pralaidumas. Dėl šios priežasties tokio tipo čiužinys rekomenduojamas pernelyg prakaituojantiems žmonėms. Šiuolaikiniai „kišeniniai“ čiužiniai galimi ir kenčiantiems nuo nugaros skausmų. Šie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno formų ir užtikrina tinkamą stuburo atramą.

Poliuretano putų čiužinys – tiems, kurie skundžiasi prasta kraujotaka ir kūno dalių tirpimu:

Putų poliuretano čiužiniai skatina kraujotaką, tinka žmonėms su nutirpusiomis galūnėmis. Gera atrama stuburui ir raumenims. Tinka sergantiesiems sąnarių skausmais. Putų poliuretano čiužiniai taip pat yra ir hipoalerginiai, dėl to tinka daugumai žmonių. Jei pabundate sustingusia kūno dalimi, geriausias pasirinkimas yra poliuretano putų čiužinys. Dėl didelio elastingumo ir prisitaikymo prie žmogaus kūno formų šio tipo čiužiniai padeda suaktyvinti kraujotaką ir sumažinti kūno spaudimą. Tuo pačiu, dėl geros atramos stuburui ir raumenims, čiužinys tiks kenčiantiems nuo nugaros ir sąnarių skausmų. Poliuretano putplasčio čiužiniai vertinami ir dėl antialerginių savybių, todėl toks pasirinkimas tinka ir dulkių erkėms alergiškiems žmonėms. Poliuretano putos, dar vadinamos putų guma, yra aukštos kokybės, lanksti ir kvėpuojanti medžiaga. Šios medžiagos čiužiniai gaminami pagal pažangią branduolinio liejimo techniką, kuri padalina čiužinį į anatomines sritis. Rinkdamiesi poliuretano putų čiužinį atkreipkite dėmesį į jo tankį – kuo didesnis tankis, tuo aukštesnė kokybė.

Nėra vieno teisingo pasirinkimo, kuomet kalbame apie čiužinius, kadangi kiekvienas žmogus yra individualus ir turi čiužinį rinktis pagal savo gyvenimo įpročius ir turimas ligas. Išsirinkite geriausią čiužinį ir leiskite sau mėgautis geriausiu miegu ir poilsiu lovoje, juk miegas tikrai svarbus kiekvienam iš mūsų. Spyruoklinius ir putų poliuretano čiužinius rasite Relax čiužiniai e-parduotuvėje. Užsukite ir išsirinkite geriausią variantą net neišėję iš namų.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top