Gręžtiniai poliai: kas lemia tokį didelį jų populiarumą?

Gręžtiniai poliai suteikia didesnį pranašumą prieš kitus galimus pasirinkimus.

Tinkamų pamatų įrengimas užtikrina pakankamą pastato stabilumą bei ilgaamžiškumą. Todėl šiam statybų etapui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Nors šiandien turime galimybę rinktis iš daugybės įvairių pamatų tipų, tačiau tenka pastebėti, kad bene didžiausio susidomėjimo sulaukia būtent gręžtiniai poliai. Ši pamatų įrengimo technologija turi ganėtinai daug privalumų, kurie suteikia didesnį pranašumą prieš kitus galimus pasirinkimus. Taigi, kokios yra svarbiausios šios technologijos savybės?

Taupiau naudojamos statybinės medžiagos

Lyginant su kitų tipų pamatais, gręžtinių polių įrengimas leidžia sutaupyti net 40 procentų mažiau betono ir armatūros. Todėl tai teigiamai atsiliepia ir pamatų įrengimo kainai. Jei klientams svarbiausia yra tai, kad įrengiant pamatus būtų sunaudojamas kuo mažesnis medžiagų kiekis, ši galimybė gali būti iš tiesų palanki. Taip pat gręžtiniai poliai džiugina ir tuo, kad jų įrengimo metu gerokai mažiau teršiama aplinka.

Gręžtiniai poliai mažina pamatų įrengimo kainą

Nors gana dažnai manoma, kad pažangių technologijų taikymas gali lemti pernelyg aukštą pamatų įrengimo kainą, tačiau dažniausiai nutinka priešingai. Kai norima, kad pamatų kaina būtų kiek įmanoma mažesnė, gręžtiniai poliai gali būti tikrai palankiu pasirinkimu, nes jų kaina yra gerokai mažesnė nei kitų tipų polių. Renkantis tinkamiausio tipo polius visada yra pravartu pasikonsultuoti su specialistais. Jie tikrai galės patarti, kokios galimybės gali būti pačiomis palankiausiomis. Taip pat galės įvardinti, kokia gali būti jus dominančių pamatų kaina.

Sparčiau atliekami darbai

Dar vienas svarbus gręžtinių polių privalumas – tai kur kas spartesnis darbų atlikimas. Jei tikimasi, kad statybų darbai bus atliekami kiek įmanoma sparčiau, šio tipo pamatai tikrai gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Net ir tuomet, jei darbų apimtis yra labai didelė, galite būti užtikrinti, kad gręžtiniai poliai bus įrengiami gerokai greičiau nei kitų tipų pamatai. Ir rezultatas tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Gręžtiniai poliai – tai dar stabilesnė konstrukcija

Gręžtiniai poliai gali būti įrengiami net ir tada, jei gruntas nėra pakankamai tankus. Tokiu atveju ne visada yra galimybė įrengti kito tipo pamatus, todėl verta pagalvoti apie galimybę rinktis būtent tokį sprendimą. Polinių pamatų konstrukcija užtikrina dar didesnį stabilumą, todėl pastatas tampa gerokai tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis. Visai nesvarbu, kokio tipo pastato statybos yra numatomos – gyvenamojo namo ar pramoninės paskirties statinio, bet kurioje situacijoje gali būti pritaikomi būtent poliniai pamatai, kurie džiugina gana nedidele kaina, įrengimo sparta bei, žinoma, stabilumu.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+