Eismo įvykis Jungtinėje Karalystėje. Padėjo „Insito group“

Nors gyvendama Lietuvoje neturėjau baimės vairuoti automobilį, tačiau nuvykus į Londoną teko patirti tikrai nemažai streso. Čia eismas vyksta kita puse, todėl teko šiek tiek pavargti, kol galiausiai pripratau. Vairuotojai neretai juokauja, kad kiekvienas bent kartą gyvenime turi patekti į automobilio avariją. Tai – tarsi savotiškas krikštas, kuriuo paženklinama, kad vairuotojas jau yra patyręs. Džiaugiausi, kad per visus vairavimo metus nepatekau į jokį eismo įvykį. Tačiau kartą nepasisekė ir man. Užbėgdama už akių pasakysiu, kad padėjo „Insito Group“.

Nutariau kreiptis į „Insito Group“

Buvo ankstus pirmadienio rytas, kuomet gatvėse dar nebūna didelių spūsčių, ir važiuojant keliu į mano automobilį netikėtai atsitrenkė kita transporto priemonė. Neatrodė, kad smūgis buvo labai stiprus. Tačiau mano automobilis buvo labai apgadintas, o nuvykus į ligoninę paaiškėjo, kad patyriau smegenų sutrenkimą, ir kurį laiką turėsiu laikytis lovos režimo. Esu pratusi prie labai įtemptos dienotvarkės, todėl gydytojų nurodymai man paprasčiausiai kėlė siaubą. Buvo sunku įsivaizduoti, kaip dabar reikės leisti dienas. Man buvo liepta ilsėtis – susilaikyti nuo skaitymo, televizijos žiūrėjimo, ir t.t. Žinoma, nuosekliai laikiausi gydytojo nurodymų, ir laukiau, kada pagaliau galėsiu eiti į darbą.

Po kelių dienų, kuomet jaučiausi kur kas geriau, naršiau internete, ir radau pasiūlymą gauti kompensaciją už patirtą eismo įvykį. Kadangi eismo įvykio kaltininkas buvo kitas asmuo, pamaniau, kad tikrai verta pranešti apie šį nutikimą. Ilgai nedelsdama kreipiausi į bendrovę „Insito Group“. Joje dirbantys konsultantai man papasakojo apie galimybes gauti kompensaciją bei pasirūpino įvairiais teisiniais reikalais.

Maloniai nustebino tai, kad šios įmonės darbuotojai kalba lietuviškai. Turbūt kiekvienam Jungtinės Karalystės imigrantui yra malonu pasišnekėti savo kalba, ir visai nesvarbu, kokiais klausimais kreipiamasi į savo tautiečius. Visuomet maniau, kad kompensacijos gavimas gali tapti tikrai nemažu iššūkiu. Juk Lietuvoje dėl jos kovoti gali tekti metų metus. Todėl buvau maloniai nustebinta, kad viskas vyksta taip greitai. Nors konsultantas man sakė, kad kompensacijos gavimas truks apie pusę metų, tačiau buvau nusiteikusi, kad prireiks laukti kur kas ilgiau. Vis dėlto, taip nenutiko. Praėjus vos keliems mėnesiams sulaukiau konsultanto skambučio. Man buvo pranešta, kad netrukus į mano banko sąskaitą netrukus bus pervesta priklausanti kompensacijos suma. Gauta kompensacija tikrai pateisino mano lūkesčius. Buvo sumokėta ne vien tik už nedarbingumo laikotarpį, bet taip pat buvo padengtos automobilio remonto išlaidos.

Padėjo gauti priklausančią kompensaciją

Dabar save jau tikrai galiu laikyti „tikra“ vairuotoja. Per dešimt vairavimo stažo metų tai buvo pirmasis patirtas eismo įvykis. Tačiau jis davė tikrai rimtą pamoką. Esu pratusi gyventi pagal labai griežtai sustyguotą dienotvarkę, todėl ne visada pavyksta atrasti pakankamai laiko poilsiui. Kadangi man buvo skirtas lovos režimas, turėjau pakankamai laiko apgalvoti, ką norėčiau pakeisti savo kasdienybėje, ir leido į gyvenimą pažvelgti visai kitomis akimis. Po šio įvykio nusprendžiau pakeisti profesinę sritį, ir daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai.

Džiaugiuosi, kad šis eismo įvykis praėjo be didesnių pasekmių. Ligoninėje teko praleisti ne tiek ir daug laiko (kiek žinau, įvykio kaltininkas taip pat nepatyrė rimtų sužalojimų), o automobilio remontas buvo atliktas tiesiog stebėtinai greitai. Vis dėlto, tokios gyvenimiškos situacijos neretai pareikalauja tikrai nemažų išlaidų. Todėl esu labai dėkinga kompanijai „Insito Group“, kuri padėjo gauti man priklausančią kompensaciją, ir tą atliko labai greitai ir profesionaliai. Taigi, jei jums susiklostytų panaši situacija, ir norėtumėte gauti kompensaciją, rekomenduoju kreiptis būtent į šią įmonę. Ji pasirūpins, kad jums priklausančius pinigus gautumėte kiek įmanoma greičiau. Visą informaciją rasite čia.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+