Galimybė užsidirbti ir išmokti naujo amato: Uždaroji akcinė bendrovė AUGUST ir KO ieško komandos pastiprinimo

Jau 25 metus sėkmingai veiklą vykdanti AUGUST ieško naujų darbuotojų. Įmonė gamina gamtai draugiškas, modernias nuotekų valymo sistemas ir Lietuvoje yra laikoma šios industrijos lydere.

Bendrovės direktorius Raimundas Zmaila sako, kad gaminių paklausa verčia didinti gamybos apsukas, todėl reikia daugiau darbščių rankų.

„Žmonės vis dažniau renkasi gamtai draugiškus nuotekų valymo įrenginius, todėl mūsų gaminių paklausa stabiliai auga. Dėl šios priežasties ieškome darbščių ir atsakingų žmonių, kurie norėtų prisijungti prie mūsų komandos. Siūlome darbą modernioje gamykloje, kurią įrengėme pagal aukščiausius BREEAM tvarumo standartus. Tai reiškia, kad žmogui užtikrinamos sveikatą tausojančios, patogios darbo sąlygos“, – sako R. Zmaila.

AUGUST ieško modernių nuotekų valymo įrenginių surinkėjų. Šiam darbui puikiai tinka ir patirties neturintys darbuotojai. Kaip sako įmonės vadovas, svarbiausia – žmogaus noras dirbti.

„Tokių darbuotojų, kokių mums reikia, Lietuvoje niekas nerengia. Galima sakyti, esame šio amato kalvė. Todėl mielai priimame ir nekvalifikuotus darbščius žmones, apmokome juos ir suteikiame visas reikiamas žinias“, – pasakoja R. Zmaila.

Būsimiems darbuotojams įmonė siūlo konkurencingą algą. Patirties neturintys darbuotojai gauna nuo 1000 Eur į rankas. O vidutinis atlyginimas įmonėje siekia 2600 Eur prieš mokesčius. Norintiems laisvu laiku užsidirbti daugiau, suteikiama galimybė dirbti apmokamus viršvalandžius.

„Jei žmogus nori dirbti daugiau ir užsidirbti – jis turi tokią galimybę. Tačiau neapmokamos viršvalandžių politikos pas mus niekada nebuvo ir nebus. Gerbiame savo darbuotojus ir rūpinamės jų gerove. Darbo vietose įrengėme aukštos kokybės vėdinimo ir vėsinimo sistemą, palaikome idealią švarą. Mūsų darbuotojai gauna nemokamą maitinimą darbo metu. Bendraudami palaikome aukštą darbo kultūrą, skatiname supratingumą ir kuriame darbe gerą nuotaiką“, – pasakoja įmonės vadovas.

AUGUST gaminiai keliauja į įvairias pasaulio šalis. Jų gamyboje remiamasi aukščiausiais gamtos ir žmogaus apsaugos standartais. AUGUST pirmieji Lietuvoje pastatė gamyklą, atitinkančią BREEM tvarumo standartus. Atsakomybė prieš gamtą ir žmogų – pagrindinė įmonės vertybė.

Daugiau informacijos:
Tel.: +370 523 55 083
El. paštas: info@august.lt

Užs. Nr. 81.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top