Kai siela spindi gerumu

„Kai gražus žmogus kuria grožį, kiekvienas jo darbas stebina savo energija ir gerumu. Linkiu, kad eidama savo kūrybos keliu Jūs kiltumėte kaip tos paveikslo gervės ir toliau dovanotumėt aplinkiniams, savo artimiesiems ir kraštiečiams savo sielos gerumą,“ – penktadienio vakarą vykusio autorinės parodos „Sielos atspindžiai“ atidaryme tautodailininkę Nijolę Didžiokienę sveikino ir kartu su susirinkusiais naujais darbais džiaugėsi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Apie tai, kad N. Didžiokienės kūryba traukia ir kuria ypatingą atmosferą byloja pilnutėlė Kultūros centro parodų salė susirinkusių: draugų, kaimynų, kolegų tautodailininkų, žmonių, kuriuos vienaip ar kitaip palytėjo šios moters sielos šiluma. Parodoje pristatytuose darbuose – gyvas spalvų žaismas, gamtos peizažai, besikeičiantys metų laikai, portretuose atskleidžiamas moteriškas švelnumas, gimtojo krašto vaizdai.

Parodos atidarymo renginį vedė Rima Nainienė, savo atliekamomis dainomis džiugino mokytojas Arvydas Golcas ir Deimantė Stankevičiūtė.

Paroda Kultūros centro parodų salėje veiks iki lapkričio 29 d.

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Kai siela spindi gerumu”

  1. Anonimas parašė:

    Nuostabi paroda

  2. laima parašė:

    Labai maloni moteris.

Comments are closed.

scroll to top
+