Taip skubėjo, kad neištraukė kuro užpylimo žarnos?

Sausio 10-13 dienos

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 5 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – du neblaivius dviratininkus: sausio 12-ąją, apie 18.30 val., Širvintose pedalus neblaivūs mynė Širvintų seniūnijos gyventojas Č.V., gimęs 1968 metais, ir tos pačios seniūnijos gyventojas S.V., gimęs 1964 metais.

Užregistruoti du pranešimai apie eismo įvykius. Sausio 12-ąją, apie 12.21 val., Čiobiškio seniūnijoje vilnietis K.G., vairuodamas automobilį ir pradėdamas važiuoti atbulas, neįsitikino, jog tai daryti saugu ir atsitrenkė į namo sieną. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Internete publikuojamos nuotraukos ir įrašai apie automobilius, tempiančius paskui save degalinės kolonėlės kuro užpylimo žarnas, ne visada būna montažai. Širvintų rajono policijos komisariatas užregistravo pranešimą, kad sausio 14-ąją, 5.40 val., vienoje mieste esančių degalinių automobilio vairuotojas (jo asmenybė nustatinėjama), prieš pradėdamas važiuoti, neįsitikino, kad tai daryti saugu, iš kuro bako neištraukė kuro užpylimo žarnos, ją sugadino ir iš įvykio vietos pasišalino.

Sausio 10 dieną policija užregistravo širvintiškės A.D. pareiškimą, kad mieste buvo sumuštas jos nepilnametis sūnus. Šeštadienį Komisariate buvo užregistruotas ir tarnybinis pranešimas, kad tądien R.G. bute, išgertuvių metu, moterį sumušė V.K.

Sausio 11-ąją policija užregistravo du pranešimus apie vagystes. Viename jų rašoma, kad sausio 6 dieną Širvintose esančioje parduotuvėje P.K. nesumokėjęs paėmė nuo prekystalio 1,5 l talpos butelį kokteilio, kurio vertė 5 litai, ir išsinešė. Kitame rašoma, jog sausio 3-iąją Jauniūnų seniūnijoje buvo išdaužtas parduotuvės stiklo paketas ir sudaužytas šaldytuvo vitrinos stiklas. Padaryta materialinė 409,27 Lt žala.

Kitą dieną buvo užregistruotas Širvintų seniūnijos gyventojos Z.R. pareiškimas dėl detalių vagystės iš jos automobilio.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+