degalinė

Įsipylė degalų ir nesumokėjo…

Rugsėjo 16-18 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 7 asmenys. Skaityti daugiau »

Penktadienio, 13-osios, užtemimai

Rugsėjo 12-15 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti du asmenys: penktadienį 1965 metais gimęs vilnietis V.M. neblaivus pasirodė viešoje vietoje Medžiukuose, o šeštadienį artimoje aplinkoje girtas smurtavo 1983 metais gimęs širvintiškis A.D. Komisariate užregistruotas jo motinos pareiškimas. A.D. buvo išvežtas į Ukmergės areštinę. Skaityti daugiau »

Degalinėse vairuotojas kuro pildavosi „veltui“

Vagiliauti degalinėse pabandęs Georgijus B. gali pasidžiaugti, kad bent kol kas jo darbeliai neatsirūgo dideliais nemalonumais. Nors Ukmergėje gimęs ir tik 6 klases baigęs romų tautybės devyniolikametis ne kartą išvažiavo iš degalinių nesusimokėjęs, jis kol kas lieka laisvėje. Juo labiau kad antrasis teismas jam skirtos bausmės trukmės neprailgino, o trečiasis pridėjo tik 3 mėnesius.

Norisi tikėtis, kad Georgijaus B. likimas panašiems darbeliams nepaakins ir kitų „lengvos duonos“ ieškotojų. Skaityti daugiau »

Taip skubėjo, kad neištraukė kuro užpylimo žarnos?

Sausio 10-13 dienos

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 5 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – du neblaivius dviratininkus: sausio 12-ąją, apie 18.30 val., Širvintose pedalus neblaivūs mynė Širvintų seniūnijos gyventojas Č.V., gimęs 1968 metais, ir tos pačios seniūnijos gyventojas S.V., gimęs 1964 metais. Skaityti daugiau »

Apskrities policija mūsiškių panosėje uždarė nelegalią degalinę

Patikrinimo metu Juodeliuose buvo aptikta nelegali degalinė (degalų pilstymo įranga), 700 litrų dyzelinio kuro ir užfiksuotas 80 litrų dyzelinio kuro pardavimas pirkėjui V.A.

Patikrinimo metu Juodeliuose buvo aptikta nelegali degalinė (degalų pilstymo įranga), 700 litrų dyzelinio kuro ir užfiksuotas 80 litrų dyzelinio kuro pardavimas pirkėjui V.A.

Sausio 3-6 dienos

Per šias dienas į policiją buvo pristatyti 3 asmenys.

Ketvirtadienį į Komisariatą pareigūnai atvesdino neblaivų rajono gyventoją V.A. ir neblaivią vilnietę D.B., kurie įtariami padarę administracinius pažeidimus. Pastaroji sausio 4-ąją mūsų rajone neblaivi vairavo opelį.

Kitą dieną į policiją buvo pristatytas 1963 metais gimęs širvintiškis V.G. Jis girtas gulėjo viešoje vietoje Jauniūnų seniūnijoje.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 12 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, tarp jų – ir 1990 metais gimusį rajono gyventoją R.B., kuris sausio 5-ąją, 21.51 val., Medžiukų kaime neblaivus ir neturėdamas teisės vairavo automobilį, jo nesuvaldė ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos