Živilė Pinskuvienė: žmonės privalo žinoti, kas yra stabdžiai

Pilietiškam gyventojui suabejojus, atkasamas estrados polis.

Pilietiškam gyventojui suabejojus, atkasamas estrados polis.

Praėjusį pirmadienį „Širvintų kraštas“ sulaukė skaitytojo paklausimo: „Šiandien Širvintų paupyje, prie statomos estrados, vaikščiojo visas pulkas kostiumuotų žmonių ir Savivaldybės tarnautojų su šalmais. Jie nešiojosi popierius, kalbėjo su darbininkais, apžiūrinėjo statybas, paskui ėjo prie statomo pėsčiųjų tilto. Noriu pasiteirauti, kas vyksta, kodėl sustojusi tilto statyba, ar estrados ant vandens jau nebebus?“

Šiuos klausimus persiuntėme Savivaldybei. Gavome ir pateikiame Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės atsakymą:

– Širvintų žmonės turi žinoti, kad Savivaldybės kiekvienas žingsnis ir kiekvienas atliekamas darbas yra akylai stebimas, o labai dažnai – ir skundžiamas. Jau esu sakiusi, kas, mano nuomone, yra didžiausi rajono kenkėjai, kurie savo skundais stabdo kiekvieną darbą.

Taigi, ir šį pirmadienį sulaukėme dar vienos patikros po dar vieno skundo. Šį kartą save vadinantis „pilietiškas gyventojas“, o gal dabar teisingiau būtų pasakyti – politiškas gyventojas, surašė skundą dėl projekto „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“. Tiesiog juokinga, kaip ekspertu save skambiai vadinantis vyriškis aiškina atvykusiems Centrinės projektų valdymo agentūros atstovams apie takelio nuolydį, kuriuo su aukštais kulniukais žiemą bus nepatogu vaikščioti. Ar vos nepaėmęs už rankos vedasi apžiūrinėti tilto polių, kuriuos pats sugalvojo esant nenaujus. Ir nors po patikros jokių pažeidimų nebuvo nustatyta, žmonės turi žinoti, kad kiekvienas toks skundas, kiekviena patikra stabdo darbus.

V. Sarpauskas aiškina ekspertams, kad tako nuolydis bus nepatogus einant aukštakulniais.

V. Sarpauskas aiškina ekspertams, kad tako nuolydis bus nepatogus einant aukštakulniais.

Atsakingai galiu pasakyti, kad tai, kas pažadėta Širvintų rajono žmonėms, bus įvykdyta. Tačiau darbų terminų dabar jau net planuoti negalime būtent dėl tokių dalykų, kurie mūsų krašte, deja, bet jau tampa įprasti.

Mūsų žiniomis, jau kitą dieną po naujojo stadiono atidarymo, ankstų sekmadienio rytą su fotoaparatu po stadioną galimai lakstė ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis. Tikriausiai, visiems aišku, dėl ko. Visgi aš labai džiaugiuosi, kad stadionas atidarytas. Kad minusus, kuriuos pastebėjome, rangovas dar turės laiko ištaisyti.

Rajone vyksta begalė darbų. Manau, kad tokie pilietiški gyventojai, o ir ilgametę (nors ir nelabai rezultatyvią) patirtį turintys Tarybos nariai pirmiausiai turėtų ateiti, aiškiai pasakyti, dėl ko jiems neramu, kur reikėtų patikrinti, atidžiau pasižiūrėti. Juk esame to paties rajono žmonės. Tačiau jų pasirinktas metodas labai aiškus – bet kokiomis priemonėmis kenkti. Tik labai gaila, jog šie veikėjai nesupranta, kad savo veiksmais kenkia ne man, nes nei stadionas, nei pėsčiųjų tiltas, nei socialinių butų daugiabutis, nei kuris kitas projektas nėra statomas Živilei Pinskuvienei. Jie kenkia širvintiškiams, savo krašto žmonėms. Tiesiog apmaudu dėl tokių „politikų“, nes, mano nuomone, politikas yra renkamas tam, kad atstovautų žmonėms savo darbais, o ne darbų stabdymu.

Taigi, už tai, kad mūsų rajone daug darbų stabdoma skundais ir patikromis, žmonės gali tiesiogiai padėkoti opozicijai, jai draugiškai purvasklaidai ir pilietiškiems, o gal – kaip minėjau – dabar jau politiškiems veikėjams.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • ok parašė:

    Visas cia gerai, su tom statybom. Pagaliau Sirvintos taps pansies i normalu LT miesta. Tik va titulinio nuotraukas pasikeiskit, jau seniai nebe ziema:))

Kiti straipsniai:

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Širvintose – vandens batutai

Šeštadienį šalyje prabils atliekų tvarkymo „sąžinė“ – akcija „Darom“

VMI gyventojams pradeda grąžinti pajamų mokesčio permokas

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Vilniaus regiono gyventojai uždirba daugiausiai šalyje, taigi gali sumokėti už tai, kas kitiems – nemokamai

Širvintos – gerasis pavyzdys

Į Šniponis – dar gerų baldų savo namams

„Šimtmečio Širvintos“ – jau prekyboje

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Reikia, kad tokių žmonių būtų daugiau ir Vyriausybėje, ir visur kitur

Informacija iš naujausio numerio: Apie „negerus“ skaičius, „negeras“ gėles ir „negerą“ knygą

Aiškėja naujos valdžios kontūrai

Informacija iš naujausio numerio: Širvintose lankėsi kandidatas į Prezidentus Saulius Skvernelis

Šiluma atpigo

Norite priduoti senas padangas kito žmogaus vardu? Pasirūpinkite įgaliojimu

Privačių miškų aktualijos

Afrikinio kiaulių maro aukų – dešimtys tūkstančių: kol nėra vakcinos, ligą sustabdyti privalome ir galime patys

Informacija iš naujausio numerio: Apie kokią pergalę sapalioja kariuomenei vadovaujantis eilinis?

„Visą laiką viduje jausdavau, kad noriu padėti žmonėms“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos