Živilė Pinskuvienė: žmonės privalo žinoti, kas yra stabdžiai

Pilietiškam gyventojui suabejojus, atkasamas estrados polis.

Pilietiškam gyventojui suabejojus, atkasamas estrados polis.

Praėjusį pirmadienį „Širvintų kraštas“ sulaukė skaitytojo paklausimo: „Šiandien Širvintų paupyje, prie statomos estrados, vaikščiojo visas pulkas kostiumuotų žmonių ir Savivaldybės tarnautojų su šalmais. Jie nešiojosi popierius, kalbėjo su darbininkais, apžiūrinėjo statybas, paskui ėjo prie statomo pėsčiųjų tilto. Noriu pasiteirauti, kas vyksta, kodėl sustojusi tilto statyba, ar estrados ant vandens jau nebebus?“

Šiuos klausimus persiuntėme Savivaldybei. Gavome ir pateikiame Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės atsakymą:

– Širvintų žmonės turi žinoti, kad Savivaldybės kiekvienas žingsnis ir kiekvienas atliekamas darbas yra akylai stebimas, o labai dažnai – ir skundžiamas. Jau esu sakiusi, kas, mano nuomone, yra didžiausi rajono kenkėjai, kurie savo skundais stabdo kiekvieną darbą.

Taigi, ir šį pirmadienį sulaukėme dar vienos patikros po dar vieno skundo. Šį kartą save vadinantis „pilietiškas gyventojas“, o gal dabar teisingiau būtų pasakyti – politiškas gyventojas, surašė skundą dėl projekto „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“. Tiesiog juokinga, kaip ekspertu save skambiai vadinantis vyriškis aiškina atvykusiems Centrinės projektų valdymo agentūros atstovams apie takelio nuolydį, kuriuo su aukštais kulniukais žiemą bus nepatogu vaikščioti. Ar vos nepaėmęs už rankos vedasi apžiūrinėti tilto polių, kuriuos pats sugalvojo esant nenaujus. Ir nors po patikros jokių pažeidimų nebuvo nustatyta, žmonės turi žinoti, kad kiekvienas toks skundas, kiekviena patikra stabdo darbus.

V. Sarpauskas aiškina ekspertams, kad tako nuolydis bus nepatogus einant aukštakulniais.

V. Sarpauskas aiškina ekspertams, kad tako nuolydis bus nepatogus einant aukštakulniais.

Atsakingai galiu pasakyti, kad tai, kas pažadėta Širvintų rajono žmonėms, bus įvykdyta. Tačiau darbų terminų dabar jau net planuoti negalime būtent dėl tokių dalykų, kurie mūsų krašte, deja, bet jau tampa įprasti.

Mūsų žiniomis, jau kitą dieną po naujojo stadiono atidarymo, ankstų sekmadienio rytą su fotoaparatu po stadioną galimai lakstė ir „valstietis“ Vytas Šimonėlis. Tikriausiai, visiems aišku, dėl ko. Visgi aš labai džiaugiuosi, kad stadionas atidarytas. Kad minusus, kuriuos pastebėjome, rangovas dar turės laiko ištaisyti.

Rajone vyksta begalė darbų. Manau, kad tokie pilietiški gyventojai, o ir ilgametę (nors ir nelabai rezultatyvią) patirtį turintys Tarybos nariai pirmiausiai turėtų ateiti, aiškiai pasakyti, dėl ko jiems neramu, kur reikėtų patikrinti, atidžiau pasižiūrėti. Juk esame to paties rajono žmonės. Tačiau jų pasirinktas metodas labai aiškus – bet kokiomis priemonėmis kenkti. Tik labai gaila, jog šie veikėjai nesupranta, kad savo veiksmais kenkia ne man, nes nei stadionas, nei pėsčiųjų tiltas, nei socialinių butų daugiabutis, nei kuris kitas projektas nėra statomas Živilei Pinskuvienei. Jie kenkia širvintiškiams, savo krašto žmonėms. Tiesiog apmaudu dėl tokių „politikų“, nes, mano nuomone, politikas yra renkamas tam, kad atstovautų žmonėms savo darbais, o ne darbų stabdymu.

Taigi, už tai, kad mūsų rajone daug darbų stabdoma skundais ir patikromis, žmonės gali tiesiogiai padėkoti opozicijai, jai draugiškai purvasklaidai ir pilietiškiems, o gal – kaip minėjau – dabar jau politiškiems veikėjams.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

41 Atsakymas į "Živilė Pinskuvienė: žmonės privalo žinoti, kas yra stabdžiai"

  1. ok parašė:

    Visas cia gerai, su tom statybom. Pagaliau Sirvintos taps pansies i normalu LT miesta. Tik va titulinio nuotraukas pasikeiskit, jau seniai nebe ziema:))

Comments are closed.

scroll to top
+