Rajono vadovės susitiko su Sveikatos apsaugos ministru

Paskutiniame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje nusprendus nesvarstyti klausimo dėl VšĮ Širvintų ligoninės reorganizavimo, trečiadienį įvyko ilgai lauktas susitikimas su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.

Pasak susitikime dalyvavusių Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės, Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės ir ligoninei šiuo metu vadovaujančios Elonos Pečiukaitienės, vyko labai konstruktyvi diskusija. Su ministru buvo išsamiai aptartos VšĮ Širvintų ligoninės problemos, kurias išsprendus įstaigą galima būtų išlaikyti be jungimo su kitomis.

„Net neabejoju, kad tiek ministerijos, tiek mūsų bendras tikslas yra tai, kad žmonės turi gauti jiems reikalingas paslaugas ir tai turi būti pagrįsta ir užtikrinta,“ – sako Ž. Pinskuvienė.

Širvintų švietimo įstaigoms – 45 nauji nešiojami kompiuteriai

Šių laikų švietimas nebeįsivaizduojamas be informacinių technologijų, kompiuterių ir kitos šiuolaikinės, pažangios įrangos. Džiugu, kad Švietimo ir mokslo ministerija, vadovaujama ministrės Jurgitos Petrauskienės, įgyvendino projektą, pagal kurį Širvintų „Atžalyno“ progimnazija ir Širvintų pradinė mokykla gavo net 45 naujus nešiojamus kompiuterius.

Merės palinkėjimas „Atžalyniečiams“ - kad būtų įgyvendinta svajonė savo mokykloje įsirengti tikrą robotikos laboratoriją. Ir padėka progimnazijos vaikams už mielą dovaną- angeliuką

Merės palinkėjimas „Atžalyniečiams“ - kad būtų įgyvendinta svajonė savo mokykloje įsirengti tikrą robotikos laboratoriją. Ir padėka progimnazijos vaikams už mielą dovaną - angeliuką

„Atžalyno“ kompiuterių klasės pristatymas.

„Atžalyno“ kompiuterių klasės pristatymas.

Išlydėjo į minėjimą

Su pirmiaisiais sąjūdininkais

Su pirmiaisiais sąjūdininkais

Birželio 4 d. į iškilmingą Sąjūdžio 30-mečio minėjimą Lietuvos Respublikos Seime Širvintų r. merė Ž. Pinskuvienė ir Administracijos direktorė I. Baltušytė-Četrauskienė išlydėjo Širvintų r. Sąjūdžio rėmimo grupės ir Širvintų Sąjūdžio tarybos narius. Šios ypatingos sukakties proga kiekvienam iš jų – prasminga dovana Adolfo Šapokos „Lietuvos istorija“.

Kviečiame prekiauti miesto šventės, vyksiančios 2018 m. liepos 21 d., metu!

Informuojame, kad 2018 m. liepos 21 dieną Širvintose organizuojama miesto šventė, kurioje dalyvaus daug rajono gyventojų, svečių, koncertuos puikūs atlikėjai, vyks įvairios edukacijos, atrakcijos ir pramogos. Kviečiame rajono verslininkus, ūkininkus, viešojo maitinimo paslaugų teikėjus, tautodailininkus ir visus, norinčius pristatyti savo rankų darbo gaminius, prekiauti mugėje!

Reikalingų dokumentų formas ir kitą susijusią informaciją rasite www.sirvintos.lt

Užs. Nr. 54

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.