Širvintos – gerasis pavyzdys, kuris užkrečia?

Redakcija atkreipė dėmesį į vieną šią savaitę Rokiškio rajono savivaldybės socialiniame tinkle paskelbtą įrašą. O dėmesį atkreipė todėl, kad jame buvo minimas mūsų Širvintų rajonas.

Pranešime buvo skelbiama, jog „Gerosios patirties Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas ir sėkmingai naują sezoną pradėjusio Rokiškio baseino direktorius Vitalijus Jocys nuvyko į Širvintų rajono savivaldybę, kuri sparčiai įrenginėja aktyvias veiklas širvintiškiams: vandenlenčių ir batutų parką ant vandens ir sausumoje, vaikų žaidimų, sporto aikšteles bei kitas erdves.“

Susisiekus su rajono mere Živile Pinskuviene ir paklausus, ar tai gali būti tiesa, merė nedaugžodžiavo ir patvirtino, jog Rokiškio meras drauge su savo komanda rugsėjo 4 d. tikrai lankėsi Širvintose, domėjosi rajone vykdomais projektais, apžiūrėjo įrengtas laisvalaikio erdves. „Tikiuosi, kad mūsų įgyvendinti projektai įkvėpė svečius iš Rokiškio ne vienai naujai idėjai. Išnaudoti viešas erdves, suteikti galimybę žmonėms leisti laiką sveikai ir aktyviai – svarbi užduotis. Sėkmės rokiškėnams ją įgyvendinant“, – baigdama pokalbį linkėjo merė.

Na, o mums belieka pasidžiaugti, jog vis daugiau kitų savivaldybių vadovų ne tik atkreipia dėmesį į mūsų kraštą, bet ir stengiasi pasisemti gerosios patirties iš sparčiai atsinaujinančio Širvintų rajono.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

12 Atsakymų į “Širvintos – gerasis pavyzdys, kuris užkrečia?”

 1. simona parašė:

  Nuostabi pramoga vaikams. Gera, kai rupinasi vaikais.

 2. zanas parašė:

  Bliat visokiem sudam leidzia pinigus pinskuviniai o kiti šiknalaiziai gyria bliat uz nieka galma pagalvot uz savus pinigus visa ta suda pastate kiek atlaikys po ziemos skutai liks

 3. paskutiniam parašė:

  isbandei?

 4. U parašė:

  Nuogiems sokineti ant batutu yra liabai ciotka.

 5. Rasuole parašė:

  Tegul tik vaziuoja, tikrai turime ka parodyti

 6. viskas parašė:

  viskas musu mieste ciki piki

 7. Anonimas parašė:

  to ååå parašė:
  2019-09-18 12:26
  Jal jus su kn painiojate?

 8. Rimvydas parašė:

  Vadinasi tikrai yra is ko pasimokyti, jei merai vaziuoja apziureti, smagu

 9. ååå parašė:

  Tikrai saunu,kad kiti vaziuoja i Sirvintas pasisemti patirties.Tik man kiek juokinga,kai komentaru skyriuje pastoviai“budi“etatiniai komentatoriai ir bet kokia proga zeria pagyras merei.Net prie sportininku ar ukininku pasiekimu.

 10. to tadas parašė:

  pritariu

  pavyzdys opozicijai, kaip dirbti vardan bendro rajono reikalo

 11. tadas parašė:

  gerai kai nekonkuruoja merai, opatirties semiasi

 12. radasta parašė:

  Oi ta musu mere, tik prie jos viskas isgrazejo.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+