Tai bent snaiperis: 20 metimų – 20 pataikymų!

Vyresniųjų grupėje čempionais tapo „Statybiorų“ komanda.

Širvintų sporto klubas „Briedis“ naujojoje Družų daugiafunkcėje žaidimų aikštelėje organizavo krepšinio turnyrą.

Pasak klubo vadovo Rimo Stepaičio, turnyras pavirto į respublikinės reikšmės renginį, nes jame panoro dalyvauti komandos iš Panevėžio, Anykščių, o iš Vilniaus atvažiavo net trys. Iš viso turnyre dalyvavo dvylika komandų, kurios buvo suskirstytos į dvi amžiaus grupes – iki 35 metų ir vyresnių. Jaunesnio amžiaus grupėje dalyvavo aštuonios komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pogrupiuose užėmusios pirmąsias vietas, komandos kovojo dėl pagrindinio prizo.

Labai atkaklioje kovoje taurę, medalius ir 100 eurų prizą laimėjo komanda OAKS (Širvintos – Vilnius), įveikusi „Taurus“ (Vilnius). Trečia liko „Losrita“ (Vilnius).

Vyresniųjų grupėje dalyvavo keturios komandos, visos iš Širvintų. Pirmąją vietą iškovojo „Statybiorai“: Aurimas Jasevičius, Andrius Jurkūnas, Egidijus Stankus ir Artūras Doronenkovas. Antri buvo „Savi“, trečia – „Senos žvaigždės“.

Pertraukose tarp rungtynių vyko snaiperio konkursas, kuriame reikėjo mesti 10 metimų nuo baudos linijos ir 10 metimų nuo tritaškio linijos. Stebėtiną šaltakraujiškumą ir pavydėtiną taiklumą pademonstravo Gražvydas Balsevičius, pataikęs visus dvidešimt metimų! Vyresniųjų grupėje taikliausias buvo Dainius Tomašiūnas.

Turnyre teisėjavo Borisas Sockis ir Sigitas Bankauskas. Pertraukų metų grojo Dj ŠČERBAS. Pagrindinis turnyro rėmėjas – kaimo turizmo sodyba „Levainių dvarkiemis“. Rėmėjai: kavinė „Lelija“, Artūras Kananovičius, Vytautas Šarmavičius, Marius Urbonas, Družų bendruomenė. Informacinis rėmėjas – „Širvintų kraštas“.

Už šiltą priėmimą sporto klubas „Briedis“ padovanojo Družų bendruomenei firminį krepšinio kamuolį. Turnyro organizatoriai taip pat dėkoja Družų kaimo bendruomenės pirmininkei Daliai Taparauskienei, Družų seniūnaičiui Dariui Blusevičiui, o už palaikymą – visiems gerbėjams.

Remigijus Bonikatas

Širvintų rajono tarybos narys

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top
+