Pirmasis renginys po karantino ir proga – užbaigtas didžiulis projektas

„Kad pasiektum tai, kas įmanoma, reikia daryti neįmanoma.“ A. Rubinšteinas

AB „Eurovia“ generalinis direktorius Stanislavas Kablys, įteikęs puokštes gėlių, dėkojo moteriškai Savivaldybės komandai ir sveikino širvintiškius.

· Aikštė prie skulptūros „Širvinta“
· Pėsčiųjų takas, lauko treniruokliai
· Pėsčiųjų tiltas
· Skveras su muzikiniais fontanais ir žaidimų zona.

Visa tai – projekto „Kompleksinis teritorijos prie Širvintų tvenkinio sutvarkymas“ rezultatai.
Liepos 1 d. Širvintose šurmuliavo pirmoji po karantino šventė. Pasidžiaugti dar vienu užbaigtu projektu į naująjį skverą šalia gyventojų jau pamilto pėsčiųjų tilto rinkosi būriai žmonių, širvintiškių ir mūsų krašto svečių.
„Kai 2015 m. ruošdamasi savivaldos rinkimams, pristačiau leidinį, kuriame buvo pateikta ir pėsčiųjų tilto idėja, daugelis jūsų stebėjosi, kai kas – juokėsi… Tačiau metai bėga, o tos idėjos viena po kitos tampa realybe. Jūsų pasitikėjimas, palaikymas, tvirta komanda, dirbanti kartu leido pasiekti tai, kas atrodė neįmanoma. Įveikti visus iššūkius, nes kiekvienas darbas yra skirtas jums, jūsų šeimoms ir čia augantiems vaikams,“ – sveikindama susirinkusius sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merė Živilė Pinskuvienė pakvietė simbolinę juostelę nukirpti ir tuo šiek tiek nustebino susirinkusius, – savo mamą, Tarybos narę Mariją Gudonienę kartu su projekto rangovu – AB „Eurovia“ generaliniu direktoriumi Stanislavu Kabliu. Pasirodo, būtent M. Gudonienė, bendraudama su širvintiškiais ir žinodama jų poreikius, dar 2014 m. pirmoji iškėlė pėsčiųjų tilto idėją.
Merė pristatė visuomenei projektą rengusią, kuravusią ir įgyvendinusią komandą, įteikė padėkas Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei, pavaduotojai Dovilei Audėjūtei, Ūkio plėtros skyriaus vedėjai Ritai Gujienei, Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojai Eglei Piškinaitei, vyriausiajai specialistei Stanislavai Norušienei.
Ž. Pinskuvienė padėkojo projektą užbaigusiems rangovams – AB „Eurovia“ komandai. Įmonės vadovas Stanislavas Kablys, sveikindamas širvintiškius, sakė, kad šis projektas – graži dovana miestui ir jo gyventojams. Ir nors jo vadovaujamai komandai tai buvo iššūkis, nes projekte darbavosi ne nuo jo pradžių, džiaugėsi ir dėkojo moteriškai Savivaldybės komandai už darbą, reiklumą, preciziškumą.
„Ar jaučiate kaip nenumaldomai bėga vasara? Šiandien – jau liepos 1 d. O patarimas, ką daryti, kad vasara teiktų kuo daugiau malonių potyrių – labai paprastas – reikia neužsidaryti namuose, o kuo daugiau būti lauke. Mūsų mieste – Širvintose – išeiti pasivaikščioti, pasidžiaugti geru oru, gerai praleisti laiką tikrai yra kur. Ir šis užbaigtas projektas – dar viena graži dovana gyventojams,“ – sakė renginio vedėja Eglė Piškinaitė.

Širvintiškiai ir miesto svečiai gausiai susirinko į renginį, pirmąjį, pasibaigus karantinui.

Renginio metu koncertavo grupė „Queens of Roses“. Susirinkusieji žavėjosi nuostabiu muzikinių fontanų vandens šokiu.
Savivaldybė atkreipia dėmesį, kad fontanai skvere veiks kasdien nuo 7 val. iki 23 val., tačiau muzika ir vandens šokiu džiugins penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 19 val. iki 22 val. Nuo 22 val. fontanai veiks, bet be muzikos.
Tėvelių dėmesiui! Savivaldybė prašo neleisti vaikams lipti į fontanus, kišti rankučių – objektas sudėtingas. Žmonės kviečiami džiaugtis, grožėtis, saugoti ir puoselėti tai, kas sukurta dėl mūsų visų!

Šeima – svarbi vertybė, o vykdomi projektai šeimų gyvenimą Šivintose daro dar jaukesnį. Atvykusių žurnalistų kamerų neišvengė ir Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė su vyru Jonu Pinskumi.
Betarpiškas bendravimas su žmonėmis. Ž. Pinskuvienė su vyru Jonu džiaugiasi, kad užbaigtas projektas suteikia dar daugiau galimybių jaukiai leisti laiką Širvintose ir vaikams, ir suaugusiems.
Sutemus atsiskleidžia visas muzikinių fontanų grožis
Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.5 (4 įvert.)

11 Atsakymų į “Pirmasis renginys po karantino ir proga – užbaigtas didžiulis projektas”

 1. mes parašė:

  Šaunuolė mūsų merė.

 2. ha ha parašė:

  Bananai varnalesose man labai patiko!!! skaitau is zvengiu 🙂

 3. ! parašė:

  Liuksiska

 4. asta parašė:

  Saunuolė musų merė, kad šitaip stengiasi dėl savo rajono ir visaip jį gražina.

 5. Marcė parašė:

  Vaizdas nerealiai gražus.

 6. :) parašė:

  bananaite ar bananiene garsiai rekia per taryba 🙂

 7. skaitytoja irgi parašė:

  Man irgi labai patinka „Varnalėšos“. Ypač šiandien!!!

 8. to birute parašė:

  varnalesos yra topu topas, laukiu visada ju istoriju

 9. birute parašė:

  Jau taip skaniai siandien prisikvatojau is varnalesu istorijų, jau taip taikliai parasyta, taip juokingai, kad net prisikvatojau is tu bananu. Oi taip linksmai ir idomiai parasyta, kad labai prisikvatojau.

 10. Upelis parašė:

  Gyvai nemaciau, bet atrodo gerai. Tikiuosi ne per brangiai viskas padaryta ir tarnaus ilgai. Nesu Pinskuvienes fanas, bet pro Sirvintas vaziuojant pokyciai matosi pozityvus. Viena pastaba- come on! Sirvintos laikrasteliui reikia zmogaus kuris fotografuoti moka ir foto aparata turi ar bent telefona normalesni, nes straipsmiai uzsakyti, savivaldybe moka, bet net rankos fotografuojanys tiesiai nenulaiko- labai neprofesionaliai atrodo. Reikia pasitempti 😉

 11. ! parašė:

  nuostabus renginys, nuostabus fontanai, liuksas

Comments are closed.

scroll to top
+