Pažadai rajono žmonėms ir toliau tesimi

Baigiama asfaltuoti Družų gatvė

Baigiama asfaltuoti Družų gatvė

Rugsėjo pabaigoje merė Živilė Pinskuvienė su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene apžiūrėjo Družų kaimo Draugystės gatvės rekonstrukciją, o dabar gyventojai džiaugiasi, kad asfaltavimo darbai jau baigiami. Vienoje iš pagrindinių kaimo gatvių asfaltbetonio danga jau įrengta, vykdomi baigiamieji darbai.

Rugsėjo pabaigoje merė Živilė Pinskuvienė su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene apžiūrėjo vykdomus darbus, kurie dabar jau baigiami.

Rugsėjo pabaigoje merė Živilė Pinskuvienė su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene apžiūrėjo vykdomus darbus, kurie dabar jau baigiami.

Merės Ž. Pinskuvienės nuostata tvirta: „Kad ir kiek purvo būtų pilama, svarbu ne žodžiai, o darbai. Rajono žmonėms duotus pažadus tesime ir toliau tesėsime.“

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

27 Atsakymai į “Pažadai rajono žmonėms ir toliau tesimi”

 1. :) parašė:

  Smeizikai del eglutes nagus nusigraus 🙂

 2. janina parašė:

  Nuosirdziai padirbeta organizuojant eglutes iziebimo svente. Matosi, kad kulturos darbuotojai dirba is sirdies. Labbai patiko senelio vezimas ir dar vaikai galejo pasivazineti. O pati Seiniaus gatve primena pasaka. Viskas labai grzu ir nuosirdi padeka organizatoriams, kad mokate mums padaryti svente.

 3. d parašė:

  bus iškeltos ministerijos ir Lietuvoje pagerės gyvenimas, sugryš migrantai. 🙂

 4. . parašė:

  Paskutiniu komentaru turi pasidometi teisesauga. Skatinama neapykanta.

 5. Neatlaikė žmogus parašė:

  Netoli sienos su Rusija esančio Suomijos miestelio merė ir dvi vietos žurnalistės buvo nušautos šeštadienio vakarą, kai išėjo iš vieno restorano, pranešė policija.

 6. larisa parašė:

  irina Krug I Viktor Korolev- Buket iz belich roz:) prasau paklausyti,kam grazi rusiska muzika:)

 7. VBS parašė:

  Adventas ir fejerverkai, ir aibė blizgučių – žiauriai gražu. Ačių Mierei. Pavydooooliai, kankinkitės. Tai biant grožis.

 8. limpopo parašė:

  Po tokios grazios eglutes smeizikai tures darbo bent 3 savitem i prieki 🙂

 9. to Birutei 2016-12-04 17:37 parašė:

  Detoksikuotis reiketu?

 10. .... parašė:

  А в этом году Алла Пугачева попросила организаторов позволить ей спеть первой. Певица исполнила две новыке песни – „Не звони“ и „Под одним флагом“ – и заспешила домой. „У меня Лиза и Гарри приболели немного, простыли. А что делать? Они же живые, нормальные дети. Максим остался с ними“, – пояснила певица Дням.Ру.

 11. Birutei parašė:

  Aš girdėjau, kad ūkininkai pradėjo vištas melžti, labai kokybiškas pienas gaunasi. Dar girdėjau, kad Birutė yra visai ne Birutė, o Marytė, dar daug visko girdėju. tik nenoriu visų pletkų į skelbti, kaip tą daro Birutė.

 12. siguldos baldai parašė:

  meras yra daugumos žmonių demokratiškai išrinktas ir jis pats renkasi su kokia komanda dirbti.

 13. alda parašė:

  Man įdomu, su malonumu skaitau visus pozityvius, džiaugsmingus straipsnius. ir labai džiaugiuosi, kad vis dar yra parašoma kažkas gražaus, nuoširdaus. nes atsibodo visi tie smeižimai ir t.t visas negatyvas. Man patinka pozityvas, nes skirtingai negu jūs esu laimingas žmogus.

 14. birute parašė:

  girdejau zmones kalbant , kad siemet labai gerai nauji specialistai uzdeklaravo zemes ir paselius, tai ukininkai jau gavo visas ismokas. Sako, kad anksciau iki pavasario niekaip nesumokedavo ir dar klaidu budavo. Va kaip gerai, kade naujus specialistu paskyre, tai jie darba atliko be klaidu ir zmones dziaaugiasi, kad gavo daug pinigu pries Kaledas. Net kazkur skaiciau parasyta buvo, kad tai tiesa.

 15. o kas ta "Širvinta" parašė:

  ? komanda?

 16. Va butent parašė:

  Va butent „Širvinta“ yra opiumas liaudžiai

 17. to Po baliaus būna pagyrios 2016-12-03 20:43 parašė:

  Po kiek opiumas liaudziai?
  🙂
  🙂
  🙂

 18. haha parašė:

  Tai dabar samdyti amsiukai amses, kad uz eglute tures sumoket silumos vartotojai. Protingi zmones supranta, kad taip stengiamasi sumenkinti gerus meres norus papuosti miesta sventiskai. Penktadieni Sirvintos primine didmiesti, nes visi keliai uzsikimso, kai suvaziavo visi zmones pajusti grazia svente. O smeizejams turetu buti geda.

 19. Ką jus kalbat? parašė:

  Tai, kad ji nuolat atostoguose. Arba švenčia arba atostuogauja, dirbant aš jos nemačiau. Na kartais dar ką nors atleidžia ir vietuoj jo liepą pasodiną. Liepą nes iš tu laikinų spečialistų naudos kaip iš liepų medienos. Bet tikrai jau nejuokinga, kur nepažiūri vien liepai.

 20. Po baliaus būna pagyrios parašė:

  Džiaukitės džiaukitės tuoj pabaigs tratinti jūsų pinigus ir sėdėsit prie sudužusios geldos. Jau savo išlaidas savivaldybė pradeda dengti jūsų už šilumą sumokėtais pinigais.Dar truputi pašves, dar ne visos kaimo mokyklėlės, bibliotekos, kultūros namai uždaryti .Dar valstybė duoda pinigų keliams, kurių dalį galima miesto dabinimui panaudoti. Dar šiek tiek resursų yra , bet tuoj pradės lysti rimtos problemos, be miesto yra daug kitų reikalų, kurių jūsų merė beveiik nesprendžia.

 21. cito parašė:

  tai biant mere, dirba be jokio poilsio.
  Ar tiek ankstesni dirbo?

 22. zita parašė:

  Tikrai graži šventė.Labai aciu merei.Buvo fantastika.

 23. puiki parašė:

  Puiki svente 🙂 Tiem, kurie visurr mato tik blogai, tikrai bus skausmo.

 24. to pritariu parašė:

  nebuk sena bambekle kaip koks 30 metu mokykloje pradirbes pedagogas. vaikams visa laika knietejo padukti ir sniegu pasimetyti.

 25. Anonimas parašė:

  Kulturininkai pasistenge.

 26. pritariu parašė:

  Tikrai graži šventė. Po tokių kuklių įžiebimų jau antrus metus jaučiame šventę. Fejerverkai fantastika. Baisu tai, kad vaikams ne šventės reikia, o tik padūkti ir sniegu pasimėtyti.

 27. laima parašė:

  Kokia ispudinga ir grazi eglutes iziebimo svente. Kaip viskas apmastyta ir kokia mase zmoniu.

Comments are closed.

scroll to top
+