Nedorėlių šunybė – sudrumsta gyventojų ramybė

Širvintų mieste jau kurį laiką pastebime akivaizdžius pokyčius, kurie džiugina ne tik šio miesto gyventojus, bet ir atvykstančius svečius ar naujai įsikūrusias šeimas.

Turbūt sutiksite su tuo, kad kiekvienas nori gyventi švarioje, sutvarkytoje aplinkoje, kur gali jaustis saugiai bei užtikrintai. Tačiau nuolat atsiranda tokių, kuriems džiaugsmą teikia įvairių šunybių veikla. Stebimų vaizdo kamerų dėka jų kiekis sumažėjo, bet vienas kitas niekšelis vis dar pasitaiko. Tad šį kartą nedorėliai grūdinto stiklo šukėmis užteršė mažųjų gyventojų žaidimų aikštelę, tokiu būdu sukeldami pavojų jų saugumui.

Prašydama pagalbos į redakciją parašė naujai įsikūrusi Širvintų miesto gyventoja Agnė Dobrovolska, kuri skundėsi nuolatine netvarka vaikų žaidimų aikštelėje, esančioje Upelio g. 2. Šį kartą moteris buvo šokiruota, kuomet smėlio dėžėje rado primėtytų stiklo šukių. Akivaizdu, kad kažkieno sumestos tyčia. Džiugu, kad Agnė yra be galo aktyvi ir pati dėjo informacinius skelbimus, rašė darželiams apie tai, kreipėsi į atitinkamas institucijas bei visais būdais stengėsi atkreipti dėmesį, kad žmonės nebūtų abejingi ir apsaugotų savo atžalas.

Didžiausią padėką moteris skiria UAB „Širvintų šiluma“ darbuotojams už operatyvų problemos sprendimą. Vos išgirdę šią žinią – pradėjo vykdyti darbus. Teritorijos priežiūros specialistas Jaroslav Olsevskij nuvyko apžiūrėti vietos, kuri buvo pateikta fotografijose ir radęs primėtytų šukių, išsiuntė darbuotojus visa tai sutvarkyti. Dar kartą buvo konstatuotas faktas, jog stiklai savaime neatsirado smėlio dėžėje ir buvo piktybiškai kažkieno sumėtyti. Šiuo metu smėlis yra pakeistas, šukės surinktos, tad vaikų saugumas žaidimų aikštelėje užtikrintas.

Pranešimu dar kartą siekiame atkreipti žmonių dėmesį į tai, kas vyksta mūsų pačių aplinkoje. Būkite budrūs ir stenkitės apsaugoti ne tik save, bet ir kitus, nes niokojamo turto atstatymas įmonėms kainuoja ne mažus pinigus. Tad jei pastebite niekšelius, kurie užsiima nedorais darbais – nepabijokite informuoti atitinkamas saugumo užtikrinimo institucijas tam, kad visi galėtume džiaugtis tuo, kas taip gražiai kuriama mūsų mieste. Gyvenkime draugiškoje ir saugioje aplinkoje.

Odeta Bagdžiūnė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+