Kalėdos Širvintose – tarsi burtų lazdele palietus

Jau šį penktadienį, lapkričio 29 d., Širvintose bus įžiebta kalėdinė miesto eglė. Šventinėmis šviesomis nušvis visas miestas, širvintiškiams ir miesto svečiams žadantis ne vieną džiugią staigmeną.

„Stebuklą gali sukurti patys žmonės – su šia žinia šiemet pasitiksime šventinį laikotarpį,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, pakvietusi rajono darželių, mokyklų bendruomenes, tėvelius ateiti į šventę kartu su savo vaikais pagaminus simbolinę burtų lazdelę.

„Kūrybiškumas, tikėjimas ir pasitikėjimas vienija, taip gimsta gražiausi darbai,“ – teigia Ž. Pinskuvienė.

Apie tai kalba ir didžiosioms metų šventėms besipuošiantis miestas. Širvintų miesto eglė šiemet žibės naujoje, dar šią vasarą užbaigtoje aikštėje prie skulptūros „Širvinta“, šalia tvenkinio. Gražiai papuoštu naujuoju pėsčiųjų tiltu kiekvienas galės pereiti į kitą tvenkinio pusę, kur visą šventinį mėnesį veiks „Kalėdų namelis“.

Jame mažuosius lankytojus sutiks nykštukai ir elfai, kurie padės parašyti laišką Kalėdų seneliui, iškirpti gražią snaigę ar nupiešti piešinį. Gruodžio 19 d. Kalėdų paštas baigs rinkti laiškus ir juos atiduos pačiam seneliui. Tačiau veiklos „Kalėdų namelyje“ tęsis iki pat Naujųjų metų. Jame bus sekamos kalėdinės pasakos, vyks edukacijos „Nupiešk savo Kalėdas“.

Šventinėmis šviesomis nušvis ir visas Širvintų rajonas – eglutės bus įžiebtos rajono miesteliuose, seniūnijų centruose. Vyks daugybė šventinių renginių.

Penktadienį Širvintų eglės įžiebimo šventėje vyks mugė, kurioje bus galima įsigyti vietos bei iš visos Lietuvos atvykusių amatininkų, prekybininkų gaminių, kalėdinis koncertas ir, žinoma, šventę nuspalvins įspūdingi fejerverkai.

„Visą savaitę vyksta veiksmas. Žmonės stebi, diskutuoja, kaip gi atrodys mūsų eglė? Esu tikra, kad stebuklas, kurį visi kartu sukursime penktadienį, nustebins ir pradžiugins. Širvintos atvers duris pasakiškų Kalėdų nuotaikai. Kviečiu visus širvintiškius su šeimomis ir vaikais, svečius ir kaimynus kartu pasidžiaugti nuostabiu reginiu!“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.2 (5 įvert.)

12 Atsakymų į “Kalėdos Širvintose – tarsi burtų lazdele palietus”

 1. Rasa parašė:

  nuostabu, puiki svente, egle labai grazi, miestas ziba, nerealu, myliu savo krasta

 2. sirvintiete parašė:

  Fantastiskai grazi svente! Koks tilto grozis, o namelis koks nuostabus. Tiesiog viskas tobula. Kai kas rausis plaukus is pavydo 🙂

 3. klausimas parašė:

  Įdomu, ar visokios skundų rašinėtojos ale/ingos dalyvaus šioje gražioje šventėje?

 4. Anonimas parašė:

  Labai miela ir grazu.

 5. Erika parašė:

  Malonu matyti iš stagnacijos besikeliančias Širvintas.

 6. Ieva parašė:

  Manau, kad bus labai grazi svente, sukursianti ypatinga sventine nuotaika

 7. neringa parašė:

  kaip gera, kad mes turime tokia saunią merę. Kiti rajonai mums pavydi.

 8. Petrutė parašė:

  Būtų labai gražu, jeigu artėjant metinėms šventėms, merė pasakytų apie savo per metus padarytas klaidas Gražėja miestas, tai nėra merės nuopelnas, o tai yra ES pinigai. Ir reikia atsižvelgti į tai kiek gauta pinigų ir kiek padaryta. Ar nebuvo galima daugiau padaryti už tuos gautus pinigus?
  Labai keistas merės atsinešimas į ligoninę Kiek palatų palikta ligoniams? Kokie gydytojai dirba ligoninėje? Budintys . O rajono švietimas, sveikatos įstaigos, šildymas , vandenys ir taip toliau yra merės rankose.
  Šiuo metu merė yra rajono šeimininkas. Kaip baigsis ES pinigai, mano manymu ir Živilės Pinskuvienės Širvintose nebus, nes jinai gyvena Vilniuje.

 9. Skaitytoja parašė:

  Nuo 2015 metų nebuvo nė vienos akimirkos, kad sudvejočiau ar suabejočiau Širvintų rajono gyventojų pasirinkimu, kurio dėka ne tik miestui, bet ir gyvenvietėms skiriamas ypatingai didelis dėmesys kuriant rajono gerbūvį. Širdyje visuomet buvau ir būsiu dėkinga šiai nuostabiai, atkakliai, kūrybingai bei ryžtingai moteriai už visa tai, ką šiandien dienai turime. Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė buvo, yra ir bus puikiu pavyzdžiu visų savivaldybių esamiems bei būsimiems merams kaip ir kam reikia dirbti.

 10. laukiam parašė:

  labai laukiam, iskart pasijus sventine dvasia

 11. !!! parašė:

  Šaunuolė merė!

 12. stefanija parašė:

  Kaip jauku, kad mūsų miestas gražėja.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+