Jonas Pinskus – Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas

Živilė ir Jonas Pinskai

Pranešama, kad nuo rugpjūčio 4 dienos Ekonomikos ir inovacijų ministro Rimanto Sinkevičiaus patarėju pradeda dirbti Jonas Pinskus, dvi kadencijas dirbęs Seime, vieną – Vilniaus miesto mero pavaduotojo poste.

Jonas Pinskus ministerijoje kuruos investicijų projektų sritį. Pranešime spaudai teigiama, kad politikas kontroliuos, kaip šie projektai įgyvendinami, kaip būtų galima paspartinti šį procesą, taip pat bus atsakingas už laisvųjų ekonominių zonų sritį, dirbs su savivaldybėmis.

Šios sritys Vilniaus universitete ekonomikos mokslus baigusio politiko nebaugina ir jam gerai pažįstamos. Jonas Pinskus „Širvintų kraštui“ sakė, kad dirbdamas vienu iš sostinės vadovų taip pat kuravo ekonomikos, investicijų, inovacijų sritis, tuomet buvo įgyvendinta nemažai stambių projektų, todėl patirties šioje srityje turi. Kadangi Jonas Pinskus ministerijoje dirbs ir su savivaldybėmis, politikas, kaip buvęs savivaldybininkas, Vilniuje įgytą patirtį ketina panaudoti visų šalies regionų interesams.

Per dvi kadencijas Seime Jonas Pinskus dirbo Aplinkos apsaugos komitete, taip pat Teisės ir teisėtvarkos komitete, buvo Teisėtvarkos institucijų parlamentinės kontrolės pakomitečio pirmininkas. Ši jo patirtis pasitarnaus ir darbuojantis dabar jam patikėtose srityse.

Įdomu, ar lengva buvo apsispręsti dėl užimamų pareigų Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje? Prisiminkime tik, kiek aistrų sukėlė su „darbiečiais“ į Seimą vėl pretenduojančio Petro Čimbaro sūnaus bandymas įdarbinti Žemės ūkio viceministru. Tiesa, čia skirtumai akivaizdūs. Priešingai nei į aukštą postą bandžiusi įšokti socialiniuose tinkluose guminėmis lėlėmis apsistačiusi geltonsnapė Petro Čimbaro atžala, Jonas Pinskus gali didžiuotis per dešimtmečius versle bei politikoje sukaupta patirtimi. Juk į valstybės tarnybą, juo labiau į tokias atsakingas pareigas, žmonės turi ateiti dirbti, o ne mokytis dirbti.

Taigi pasidomėjus dėl galimų užsipuolimų, Jonas Pinskus „Širvintų kraštui“ sakė to nesibaiminantis. „Politikas privalo būti drąsus, siekti užsibrėžto tikslo. Politika yra toks dalykas, kad visada buvo, yra ir bus oponentų, kurie sieks išmušti iš pusiausvyros, savaip interpretuoti įvykius. Tai teko išgyventi ne kartą. Istorija parodė, kad tiesa visada nugali. Pakanka prisiminti 2012 metus, kai Seimas nutarė, jog aš ir mano žmona Živilė Pinskuvienė nesame išrinkti Seimo nariais. Vis dėlto, Aukščiausiasis teismas nustatė, kad visa ši istorija yra sukurpta, laužta iš piršto. 2013-aisiais to paties Seimo buvome grąžinti į išrinktųjų į Seimą sąrašą, bent taip buvo atstatytas teisingumas. Taip, prieš mus nukreiptas puolimas buvo smūgis, bet jis nei manęs, nei žmonos nepalaužė, net priešingai – tik sustiprino ir išmokė, kad politiko kelias nėra rožėmis klotas,“ – teigia Jonas Pinskus.

Jono Pinskaus paskyrimą Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėju socialiniame tinkle „Facebook“ pasveikino Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė: „Atkaklus užsibrėžto tikslo siekimas, konkretumas, atsakomybė, supratingumas – tai tik kelios savybės, kurių mokiausi iš Jono Pinskaus dirbdama kartu Vilniaus miesto savivaldybėje. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos komandai pasisekė. Sėkmės darbe, Jonai!“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)

7 Atsakymai į “Jonas Pinskus – Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas”

 1. Sekmes parašė:

  sekmes naujame darbe, neabejoju, kad is patareju korpuso esate kompetentingiausias zmogus

 2. kodel ne? parašė:

  O kodel ne, didziule politine ir darbine patirtis tiek privaciame sektoriuje, tiek politikoje daugybe metu uzimtos aukstos pareigos, tikrai bus naudinga siai ministerijai

 3. Dainius Graužinis parašė:

  Kai sėkmingo verslo sukurti nepavyko, tai ekonomikos ir inovacijų ministro patarėju būti yra pats tas

 4. tutis parašė:

  ..nu labai gerai….sekmes

 5. laima parašė:

  Sveikinimai.

 6. Punsk parašė:

  Šeimyninė ranga – gražu stebėti iš šono, o gal ir vaikučiai greitu laiku prisijungs prie tėvelių . O tada bus galima, šeimos miestą, pervadinti pvz. Pinskus arba Pinskas .

 7. sarpovskis parašė:

  manau rajonui tai tikrai nepakenks 😉

Comments are closed.

scroll to top
+