Įsiaudrinusią minią ramino ir merė, ir policija

Kaip penktadienį informavo Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, ji gavo pranešimą iš policijos ir atliko skubų tyrimą Kretingos rajone esančioje gyvūnų augintinių laikymo vietoje, kurio metu nustatyta daug gyvūnų laikymo sąlygų pažeidimų.

Gauta skundų dėl panašių atvejų Tauragės ir Širvintų rajonuose. Kaip buvo cituojamas Gyvūnų sveikatingumo ir gerovės skyriaus patarėjas Giedrius Blekaitis, sekmadienio pavakarę kolegos dirbo Širvintų rajone. „Vyksta patikrinimas, kolegos vietoje vertina aplinkybes. Ten yra didelis ūkis, kur laikomi ne tik šunys“, – portalui kalbėjo G.Blekaitis.

Mūsų žiniomis, kalbama apie Širvintų seniūnijoje veikiantį žinomo rajone veisėjo ir gyvūnų augintojo A. U. ūkį. Sekmadienio vakarą Širvintų kaime susirinko nemažai žmonių, neabejingų gyvūnams, taip pat atėjo ir vietos gyventojų. Atvyko ir rajono merė Živilė Pinskuvienė, kuri čia praleido daug laiko, bendravo su gyvūnų globėjais, susirinkusiais žmonėmis. Živilė Pinskuvienė savo „Facebook’o“ paskyroje rašė:

„Įtampa Širvintų kaime juntama didžiulė. Žmonių minia vis auga. Policija skyrė pastiprintas pajėgas situacijai suvaldyti. Į įvykio vietą 21.45 val. atvyko ir aplinkosaugos pareigūnai.

Po veterinaro apžiūros savininkas sutiko atiduoti 5 prasčiausios būklės šunis, kuriuos perėmė gyvūnų globos savanoriai. Dėl kitų likimo bus sprendžiama rytoj, Maisto ir veterinarijos tarnybos atstovams surašius aktą ir patikrinus ūkininko turimus dokumentus.

Besirenkančių žmonių prašiau nusiraminti – emocijos šioje situacijoje verda, tačiau ne jomis vadovaujantis reikia ją spręsti“.

Pirmadienio rytą merė savo paskyroje informavo:

„Dar vienas žiaurus radinys teritorijoje – į maišą sumesti negyvi maži šuniukai. Po ką tik vykusio pokalbio su Valstybinės maisto ir veterinarijos departamento direktore į vietą atvyksta sudaryta nepriklausoma komisija atlikti nuodugnų tyrimą“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Įsiaudrinusią minią ramino ir merė, ir policija"

  1. Begonija parašė:

    Kiek pažįstu šitą žmogų, tai niekaip negaliu tuo patikėti, ką mato mano akys.

Comments are closed.

scroll to top
+