informacija iš naujausio numerio: Ant gabalėlio torto – braškė

Metų pabaigoje Širvintoms – dar 1,292 mln. eurų!

Živilė Pinskuvienė: „Jau planuojant darbus, galvojame, iš kur gauti lėšų jiems įvykdyti. Galiu užtikrinti, kad nuo pat pradžių viską gerai apsvarstome, suplanuojame, įsitikiname, kad galimybių gauti lėšų yra, išgauname pažadą, o tada ryžtingai einame pirmyn.“

Živilė Pinskuvienė: „Jau planuodami darbus, galvojame, iš kur gauti lėšų jiems įvykdyti. Galiu užtikrinti, kad nuo pat pradžių viską gerai apsvarstome, suplanuojame, įsitikiname, kad galimybių gauti lėšų yra, išgauname pažadą, o tada ryžtingai einame pirmyn.“

Apie Širvintose statomą naują sporto kompleksą rašėme ne kartą. Dar metų pradžioje skaitytojus pradžiuginome žinia, kad 2018 m. valstybės biudžete Širvintų sporto komplekso statybai atskira eilute skirta nei daug nei mažai – 2 milijonai eurų!

Komentuodama šią žinią Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė sakė, kad tai tik įrodo, jog visos opozicijos pastangos skųstis ir taškytis purvais eina niekais, o pats faktas, kad šiam kiekvienam širvintiškiui svarbiam objektui gauta milžiniška suma yra daugiau nei metų sunkaus ir intensyvaus darbo rezultatas.

Kalbėdama apie gautas lėšas, merė tada sakė, jog 2 milijonai eurų, skirtų sporto kompleksui, reiškia, kad pirmąją projekto dalį planuojame užbaigti ir baseiną atidaryti jau 2018 m. rudenį. Galima prisiminti, kad tvirtinant sporto komplekso projektą Taryboje, „valstietis“ V. Šimonėlis pašaipiai pareiškė, kad nepritaria jam ir kad suplanuotas baseinas virs „amžiaus statybomis“. Šį savo posakį per visus šiuos metus V. Šimonėlis su savo bendražygiais K. Pakalniu, V. Mateika, J. Šiukštiene, J. Purvanecku, nuo jų neatsiliekančiais brolių Jozonių su A. Kuznecoviene visomis pastangos bandė paversti realybe vieni rašinėdami skundus, kiti bet kuria proga kaišiodami pagalius į ratus. Ir tai padarė žalos – pristabdė baseino atidarymą.

Tačiau gyvenimas pametėjo naujų džiugių žinių. Trečiadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdyje buvo svarstomas ir priimtas klausimas „Dėl Vyriausybės 2018 m. balandžio 4 d. nutarimo Nr. 340 „Dėl Valstybės investicijų 2018-2020 metų programoje numatytų valstybės kapitalo investicijų paskirstymo pagal asignavimų valdytojus ir investicijų projektus (investicijų projektų įgyvendinimo programas)“ pakeitimo“. Šiuo Vyriausybės nutarimu šiems metams projekto „Sporto komplekso Širvintų mieste įkūrimas“ įgyvendinimui papildomai skirta 1 292 000 Eur. Tai lyg braškė ant gabalėlio torto, kuris šįmet buvo atriektas įgyvendinti daugelį grandiozinių sumanymų Širvintų rajone.

Tiesa, net ir braške ant torto, panašu, ne visi džiaugiasi. Vakar vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje balsuojant už sprendimą, kuriuo šios gautos lėšos įtrauktos į Savivaldybės biudžetą, pasigirdo plojimai. Tačiau daugelis atkreipė dėmesį į socdemę Anną Kuznecovienę, kuri su pašaipia šypsena veide apsidairiusi aplinkui ėmė ir „susilaikė“. Taip ir lieka neaišku, ar ranką pakėlė tarsi iš medžio iškritusi, ar iš tikrųjų jai neįdomu, kad gauti 1 292 000 Eur taip žmonių laukiamam baseinui?..

– Akiplėšiškai meluojantiems ir niekinantiems visus mūsų daromus darbus, nuolat šmeižiantiems, kad statomi didžiuliai objektai yra Savivaldybės biudžeto taškymas, noriu pasakyti, kad mūsų kadencijos metu esame priversti atidavinėti milijonines skolas būtent tų ponų, kurie kasė dumblą, biudžeto lėšomis remontavo privatininkams išnuomotą užtvanką ir t.t. Tuo tarpu per šiuos metus skolos nedidėjo, o visiems didiesiems objektams sugebėjome gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų, prisidėdami iš Savivaldybės biudžeto tik 15 proc. suma, kuri yra numatyta įstatymais, – teigė merė.

Pasidomėjus, ar sunku buvo įtikinti Vyriausybę skirti tikslines lėšas, Ž. Pinskuvienė sakė, kad nuosekliai dirbant ir su visa komanda darniai siekiant užsibrėžtų tikslų, pavyksta labai daug. Ir tai akivaizdžiai mato rajono žmonės. Žinoma, reikia dažnai važiuoti į Vyriausybę, ministerijas, rengti pagrįstus prašymus, kalbėti, įtikinti…

– Jau planuojant darbus, galvojame, iš kur gauti lėšų jiems įvykdyti. Galiu užtikrinti, kad nuo pat pradžių viską gerai apsvarstome, suplanuojame, įsitikiname, kad galimybių gauti lėšų yra, išgauname pažadą, o tada ryžtingai einame pirmyn. Tenka būti tikram šimtu, gal net dviem šimtais procentų, kad sumanymai anksčiau ar vėliau virs tikrove. Tokios taisyklės laikausi visada, to reikalauju ir iš savo komandos, – sakė Širvintų rajono merė.

– Pasakyti, kad tai yra džiugi žinia – reiškia nepasakyti nieko, – teigė Živilė Pinskuvienė. – Tai – nuostabi žinia visiems rajono gyventojams, nekantriai laukiantiems naujojo sporto komplekso atidarymo. Ir tikriausiai, skaudi žinia „amžiaus statybininkams“, kuriems belieka nusirauti plaukus dėl to, kad sustabdyti baseino statybos darbų jiems taip ir nepavyko.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • tikrai parašė:

  Balsuosime už Živilės PINSKUVIENĖS KOMITETĄ.

 • grasilda parašė:

  Šaunuolė merė.

 • eikit dirbti parašė:

  Eikit dirbti, tai ir nuo ubagystės išsigelbėsit,ir nesėdėsit kitiems ant sprando, mažiau bus laiko verkšlenti ir skųstis.Gėda dėl tokių . Rajonas klesti ir klestės, nes išrinksim merę, o ne klounų kompaniją iš stagnacijos pelkių.

 • to Tai parašė:

  Skundas atvertų visas duris ir jūs pamatytumėte savo akimis. Rizikuosite?

 • Tai ką parašė:

  Reikėtų suprasti, kad nauji metai naujam baseine.
  Nes biudžeto pinigai paprastai turi būti panaudoti iki metų pabaigos, arba grąžinti. O apmokėti galima tik tuomet, kai darbai atlikti tinkamai ir pasirašyti perdavimo aktai.
  Nekantriai laukiu šk tęsinio, būtų gerai su nuotraukom, įdomu žinoti kiek darbų atlikta. Ar dar tik dėžutė, o gal jau vandenį leidžia.

 • ha ha parašė:

  Jie jau nevilty, asaras lieja ir pykciu spjaudosi pamate nuotraukas 🙂 Valgykite silkę ir užgerkite pienu, tai pirmas vaistas pykcio ir pagiežos priepuoliui ištikus. O merei sėkmes.

 • tegu parašė:

  tegu skundikai sprogsta is pavydoooooooo

 • tadas parašė:

  saunuoles

 • to sirvintiskis parašė:

  O kas turi sildyti tas seimas ir malkas paruosti? Skvernelis ar mere?

 • sirvintiskis parašė:

  Tegul: šeimos šąla, be malkų, nevalgo mėsos, o tik kruopas, moka mokesčius, kurie tik didėja……
  O MES: dalinsim ubagų surinktus milijonus baseinams, kurortams, atkatams…….

  Lietuvėle, kada nusirisi iki dugno…….

 • oho parašė:

  O tai ka db skundikai darys? Ir kodel ta ponia narė susilaike?

Kiti straipsniai:

Būtų galima vėl drausti „kriokeriams“ važinėti po miestą. Bet gal geriau kontroliuoti?

Per metus rajone sumažėjo tik vikšrinių buldozerių ir miško kirtimo mašinų

Dar kartą apie Beržės upelį…

Vienam būstui prijungti prie kanalizacijos tinklų – beveik tūkstantis eurų

Norint susitarti reikia kalbėtis

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Lietuvos pieno tiekėjams mokama dvigubai mažiau, nei miniatiūrinėje Maltoje

Pradėję rūšiuoti, čiobiškiečiai nebeturi ko dėti į buitinių atliekų konteinerius?

Informacija iš naujausio numerio: Koks buvo tikrasis Gitano Nausėdos žmonos ir Živilės Pinskuvienės susitikimo tikslas?

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Širvintose – vandens batutai

Šeštadienį šalyje prabils atliekų tvarkymo „sąžinė“ – akcija „Darom“

VMI gyventojams pradeda grąžinti pajamų mokesčio permokas

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Vilniaus regiono gyventojai uždirba daugiausiai šalyje, taigi gali sumokėti už tai, kas kitiems – nemokamai

Širvintos – gerasis pavyzdys

Į Šniponis – dar gerų baldų savo namams

„Šimtmečio Širvintos“ – jau prekyboje

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Reikia, kad tokių žmonių būtų daugiau ir Vyriausybėje, ir visur kitur

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos