Darbymetis UAB „Širvintų šiluma“ katilinėje

UAB „Širvintų šiluma“ administracija informavo, kad šiuo metu UAB „Širvintų šiluma“ katilinėje, įgyvendinant investicinius projektus, yra įrengiami du nauji pagrindiniai biokuro katilai. Šie darbai atsakingai suplanuoti vasaros laikotarpiu, kartu su profilaktiniais trasų bei skaitiklių patikrinimo darbais, kad gyventojams kiltų kuo mažiau nepatogumų. Džiaugiamės, kad įvykdyti suplanuotus darbus ir atnaujinti karšto vandens tiekimą gyventojams pavyko greičiau, nei buvo numatyta.

Senųjų katilų būklė buvo labai prasta, praeito 2019–2020 m. šildymo sezono metu įvyko daug gedimų, todėl juos pakeitus naujais įrenginiais, daugeliui metų bus užtikrintas sklandesnis įmonės darbas ir šilumos tiekimas vartotojams.

Šilumininkai dar kartą atsiprašo gyventojų už patiriamus nepatogumus, prašo kantrybės ir supratingumo.

Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės komentaras:

„Žmonių pasipiktinimas ir diskusijos, kodėl kituose miestuose karšto vandens tiekimas vasarą nutraukiamas vos kelioms dienoms, o Širvintose – 2 savaitėms, yra suprantama.

Prieš akis turiu ir Jūsų parengtą bei pasirašytą peticiją.

Suprantu ir gyventojų pyktį dėl patiriamų nepatogumų. Atsiprašau.

Visgi turime tai, ką turime. Tačiau su profilaktiniais darbais, kurie privalomi kasmet vyko ir grandiozinis darbas, kuris leis teikti šilumos ir karšto vandens paslaugas sklandžiai daugelį metų į priekį.

Trumpai paaiškinsiu, kas vyko. Iš buvusios valdžios gavome nekokį palikimą – krūvą paskolų ir surūdijusius, sutrūnijusius katilus, kuriuos tekdavo remontuoti ir taisyti net kelis kartus per sezoną. Kol suradome išeitį ir galimybių teikti paraišką naujiems biokuro katilams pirkti. Be abejo, didele dalimi prie to prisidėjo ir Savivaldybė, suteikusi garantą.

Lygiagrečiai su profilaktine patikra per šias dvi savaites buvo demontuojami seni katilai bei paruošti pajungimai naujiesiems. (Kodėl tai svarbu? Todėl, kad viskas paruošta ir karšto vandens nereiks atjungti dar ilgesniam laikotarpiui).

Todėl galiu tik pasidžiaugti Savivaldybės įmonės UAB „Širvintų šiluma“ specialistų kompetencija – visus suplanuotus paruošiamuosius darbus atlikti laiku. O pykstantiems ir koneveikiantiems atsakyti – taip, nepatogu, taip negera – ATSIPRAŠOME, tačiau tai buvo BŪTINA.

Paklausite, kodėl apie tai nebuvote informuoti anksčiau? Atsakymas paprastas – juk žinote, kad stovinčių už UAB „Širvintų šiluma“ tvoros ir rašančių skundus pas mus yra. O šiluma ir karštas vanduo svarbus daugeliui Širvintų krašto žmonių, todėl turime į tai žiūrėti atsakingai.“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)
scroll to top
+