„Verslo gazelės“ apdovanojimas – Širvintų rajono įmonei

„Gazelės 2018“ apdovanojimuose UAB „Širvintų kuras“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių. Marijaną Bylinskį (viduryje) apdovanojo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Gazelės 2018“ apdovanojimuose UAB „Širvintų kuras“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių. Marijaną Bylinskį (viduryje) apdovanojo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Dar nuo 2004 metų laikraštis „Verslo žinios“ ir to paties pavadinimo interneto portalas vykdo projektą „Gazelė“, kuris yra skirtas smulkiajam ir vidutiniam verslui. Kasmet projektą sudaro devyni renginiai ir speciali laikraščio rubrika, kurioje apžvelgiamos skirtingų šalies regionų verslo sąlygos. Kaip teigia patys projekto rengėjai, „Gazelės“ tikslas – ne tik suteikti informaciją, žinias augančiam verslui rūpimais klausimais, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į naujuosius rinkos lyderius, suburti šias daug potencialo turinčias bendroves, paskatinant jas keistis efektyvios veiklos patirtimi. 

Visus metus žurnalistai rengia straipsnius apie sėkmingai veikiančias, skaidrias šalies bendroves. „Gazele“ gali tapti bet kokios nuosavybės įmonė, kurios apyvarta per paskutinius ketverius metus didėjo, o esminis kriterijus, kuris lemia nugalėtojus, – apyvartos šuolis. Už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais.

Pirmuoju projekto nominantu, „Verslo gazele“, 2004 metais buvo pripažinta Kauno apskrityje veikianti UAB „Kitron“, o šiais metais „Gazelė 2018“ nugalėtoja pripažinta sostinės „Hugaas Services“, pernai pasiekusi 3,57 mln. eurų apyvartą ir uždirbusi 174 tūkst. eurų pelno.

Verta pažymėti, kad praėjusią savaitę surengtame „Gazelės 2018“ renginyje buvo apdovanotos ir visų Vilniaus bei Utenos apskričių savivaldybių įmonės, kurios savo mieste ar rajone augo sparčiausiai. Jų net 14, o tarp jų apdovanojimą pelnė ir mūsų rajone veikianti UAB „Širvintų kuras“. Jos įkūrėjas ir vadovas Marijanas Bylinskis yra ne tik sėkmingas verslininkas, tačiau ir aktyvus visuomenininkas, politikas. Per praėjusius savivaldos rinkimus Marijanas Bylinskis merės Živilės Pinskuvienės komandoje dalyvavo rinkimuose į Širvintų rajono tarybą.

Marijanas ir Aliona Bylinskiai

Marijanas ir Aliona Bylinskiai

Nors pagal pavadinimą gali susidaryti įspūdis apie siaurą įmonės profilį, iš tiesų UAB „Širvintų kuras“ ne tik prekiauja kietuoju kuru, bet ir nuo 2011 metų valdo automobilių serviso stotį, automobilių detalių parduotuvę, nuo 2012 metų gamina hidraulines žarnas, taip pat prekiauja statybine mediena ir medienos gaminiais, yra prekinių ženklų STIHL, VIKING bei DOLMAR sodų ir miškų technikos pardavimo atstovas Lietuvoje.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Rajono vadovių turto vertė per praėjusią kadenciją susitraukė

Darba pradeda naujas UAB „Širvintų šiluma“ direktorius

Būtų galima vėl drausti „kriokeriams“ važinėti po miestą. Bet gal geriau kontroliuoti?

Per metus rajone sumažėjo tik vikšrinių buldozerių ir miško kirtimo mašinų

Dar kartą apie Beržės upelį…

Vienam būstui prijungti prie kanalizacijos tinklų – beveik tūkstantis eurų

Norint susitarti reikia kalbėtis

Informacija iš naujausio numerio: Prezidentu tapęs Gitanas Nausėda Širvintų rajone be vargo susirinko iš kovos iškritusių oponentų balsus

Lietuvos pieno tiekėjams mokama dvigubai mažiau, nei miniatiūrinėje Maltoje

Pradėję rūšiuoti, čiobiškiečiai nebeturi ko dėti į buitinių atliekų konteinerius?

Informacija iš naujausio numerio: Koks buvo tikrasis Gitano Nausėdos žmonos ir Živilės Pinskuvienės susitikimo tikslas?

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Širvintose – vandens batutai

Šeštadienį šalyje prabils atliekų tvarkymo „sąžinė“ – akcija „Darom“

VMI gyventojams pradeda grąžinti pajamų mokesčio permokas

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Vilniaus regiono gyventojai uždirba daugiausiai šalyje, taigi gali sumokėti už tai, kas kitiems – nemokamai

Širvintos – gerasis pavyzdys

Į Šniponis – dar gerų baldų savo namams

„Šimtmečio Širvintos“ – jau prekyboje

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos