Saulius Skvernelis

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Saulius Skvernelis (lrv.lt nuotr.)

Prieš kelias savaites į šalies prezidento postą kandidatuojantis Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Širvintose. Atsakydamas į susirinkusiųjų klausimus premjeras daug kalbėjo ir apie Vyriausybės sprendimus, ir apie savo planus, jei taptų šalies vadovu. Tada „Širvintų kraštas“ pateikė šalies vadovui klausimų, į kai kuriuos Ministras pirmininkas atsakė iš karto, kai ką, pasiteisinęs dideliu užimtumu ir glaudžiu darbo grafiku, pažadėjo pridurti laisvesnę akimirką. Pagaliau sulaukėme atsakymų.

Skaityti daugiau »

Informacija iš naujausio numerio: Širvintose lankėsi kandidatas į Prezidentus Saulius Skvernelis

Širvintose lankėsi kandidatas į Prezidentus, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pirmadienį Širvintų kultūros centro parodų salėje su Širvintų miesto ir rajono gyventojais susitiko kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus, Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Salė buvo pilna pilnutėlė žmonių, visi atsistoję audringais plojimais pasitiko kandidatą į prezidentus. Kandidatas į prezidentus paragino atėjusius į susitikimą gyventojus kalbėtis apie „viską“ ir pažadėjo atsakyti į visus juos dominančius klausimus.

Skaityti daugiau »

„Skvernelio reforma“ stojo skersai gerklės ir policininkams, ir Prezidentei

Akivaizdu, kad pono Skvernelio inicijuotos policijos reformos įgriso ir patiems policininkams. Išsipūtusiais atlyginimais pamaloninti įvairaus plauko komisarai bando nuteikti, kad reikalai eina tarsi iš pypkės, tačiau eiliniai policijos pareigūnai bei jiems atstovaujanti Statutinių pareigūnų profesinė sąjunga mano priešingai. Pastaroji atvirai pareiškė, kad Policijos departamento vadovų aklai stumiama policijos reforma kelia rimtą pavojų ne tik eiliniams policininkams, bet ir paprastiems žmonėms. Skaityti daugiau »

Po rinkimų Skvernelis vadovaus Kultūros ministerijai?

Šeštadienio „Širvintų krašto“ numeryje perskaičiau apie Vilniaus apskrities policijos vadų viešnagę Širvintose ir jų susitikimą su rajono mere Živile Pinskuviene, Savivaldybės administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene. Puiku, kad rajono vadovės nenuleidžia rankų dėl Migracijos poskyrio, žmonių labiau vadinto „pasų skyriumi“, panaikinimo, ir Vilniaus apskrities komisariato viršininko pareigas laikinai einančiam Rolandui Kiškiui priminė apie rajono gyventojų vargus, kuriuos šie patiria po kelis kartus važinėdami į Vilnių ar Ukmergę ne tik dėl asmens dokumentų, bet ir dėl smulkių formalumų. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos