Erasmus

Lionas – ketvirtojo ERASMUS+ projekto „Fairplay4EU“ susitikimo sostinė

Išvykos į Prancūziją akimirka

Išvykos į Prancūziją akimirka

Ketvirtasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Fairplay4EU“ susitikimas vasario pradžioje visus projekto dalyvius sukvietė į Prancūzijos „šviesų sostine“ vadinamą Lioną. Mieste ant dviejų kalvų, prie dviejų upių Gelvonų gimnazijos mokinių ir mokytojų komanda praleido penkias įdomias, veiklos pilnas dienas. Šį kartą gimnazijai atstovavo aštuntos klasės mokiniai Kipras Mockus, Audrius Motiejūnas ir Darius Kanopkinas, juos lydėjo projekto koordinatorė Jūratė Balukevičienė ir direktorės pavaduotoja Jūratė Stankevičienė. Susitikimo dalyviai iš Vokietijos, Italijos, Nyderlandų ir Lietuvos buvo apgyvendinti viename hostelyje Liono centre, kur kartu kėlėsi, pusryčiavo, dalinosi dienos įspūdžiais, leido laisvalaikį, bendravo. O kalbėtis tikrai buvo apie ką, nes mokiniai buvo užsiėmę nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Skaityti daugiau »

Savaitė saulėtoje Italijoje

Italijoje spalio 22 - lapkričio 1 dienomis laiką leido šeši širvintiškiai - Rasa, Ainė, Justina, Ilona, Brigita bei Aivaras.

Italijoje spalio 22 - lapkričio 1 dienomis laiką leido šeši širvintiškiai.

Saulėtos dienos, nuostabi gamta, kelionė autobusu per vakarėjančią Siciliją, jaukus kambarys butuke Nr. 35, atsipalaidavę ir nuolat kalbas gestais palydintys praeiviai bei jų šūksniai „Ciao bella!“ – štai tokioje Italijoje spalio 22 – lapkričio 1 dienomis laiką leido šeši širvintiškiai – Rasa, Ainė, Justina, Ilona, Brigita bei Aivaras. Skaityti daugiau »

Grįžtame mokytis: ERASMUS studijos

Pasibaigus vasarai ne tik mokyklų koridoriai prisipildo ugdytinių klegesiu. Aukštųjų mokyklų studentai taip pat grįžta tęsti mokslų. Dauguma jų sugrįžta į jau pažįstamą universitetų ar kolegijų Lietuvos miestuose aplinką, tačiau yra studentų, kurie renkasi mainų programos studijas (ERASMUS) kitų šalių aukštosiose mokyklose. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos