Čiobiškio seniūnija

Lietus nesutrukdė pasigrožėti gražiausiomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis

Pilipavičiai daug dėmesio skiria namų aplinkai.

Ne tiek ir daug lietingų dienų pasitaikė šią vasarą. Bet būtent tą – lietingąją – vyko Čiobiškio seniūnijos gražiausių sodybų apžiūra. Buvo svarstyta atidėti apžiūrą, bet po diskusijų nuspręsta visgi aplankyti gražiausias sodybas, nes laukė šeimininkai. Vertinimo komisija, kurią sudarė l. e. seniūno pareigas Lionginas Juzėnas, Spietiškių kaimo seniūnaitė Erika Svirskienė ir Tarybos narys Romas Zibalas, turėjo galimybę pasidžiaugti gražiausiai tvarkomomis Čiobiškio seniūnijos sodybomis.

Skaityti daugiau »

Čiobiškyje negailėta plojimų ne tik koncertinę patirtį turintiems, bet ir debiutavusiems kolektyvams

Renginio akimirka

Lapelių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas „Desso“ (vadovė Erika Svirskienė).

Vasario 19-osios popietę Čiobiškio kultūros namuose surengta įspūdinga Čiobiškio seniūnijos kultūros diena „Lietuvių kalba – lyg gražiausia daina“. Filialo vadovė Vida Dambrauskienė pasistengė, kad ir scenografija, ir scenarijaus žodžiai, ir parinkti koncertiniai numeriai būtų susiję su gimtąja kalba ir tautiškumu. Gausiai salėje susirinkę žiūrovai negailėjo aplodismentų: skambant finalinei dainai, netgi plojo atsistoję. Tai aukščiausias saviveiklinio meno ir kolektyvų vadovų nuoširdaus darbo įvertinimas. Skaityti daugiau »

Čiobiškyje vienijo širdis gerumui

Juknonių kaimo muzikantas Stepas Pranckevičius groja jaunatvišką polką.

Juknonių kaimo muzikantas Stepas Pranckevičius groja jaunatvišką polką.

Kovo antrą dieną Širvintų kultūros centro Čiobiškio filiale vyko Čiobiškio seniūnijos kultūros dienos meninė kompozicija „Suvienykime širdis gerumui ir santarvei“. Kiekvienais metais Čiobiškyje kultūros dienų metu skamba ne tik muzika ir dainos… Praėjusiais metais buvo kalbama apie medžio ir žmogaus ryšį, o šiais – apie geras žmonių širdis.

Eiles skaitė mėgėjų dramos kolektyvo skaitovai: Regina Mažrimienė, Rūta Verbickienė, Steponas Mažrimas, Almantas Piškinas. Savo mokytojų pėdomis sekė ir jaunieji skaitovai – Čiobiškio pagrindinės mokyklos trečiokė Modesta Muleronkaitė ir septintokė Asta Strakauskaitė. Po eilėraščio apie tai, kad net laukinį paukštį galima prisijaukinti gerumu, Asta pianinu paskambino Raimondo Paulo kūrinį – „Melodiją“. Šeštokės Fausta Sapitavičiūtė ir Gabrielė Bareikaitė (vadovė Jūratė Aniukštienė) duetu padainavo apie nubėgusius lig debesų laužo gaisus ir apie ūkaujantį aidą šile. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos