Čiobiškyje negailėta plojimų ne tik koncertinę patirtį turintiems, bet ir debiutavusiems kolektyvams

Renginio akimirka

Lapelių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas „Desso“ (vadovė Erika Svirskienė).

Vasario 19-osios popietę Čiobiškio kultūros namuose surengta įspūdinga Čiobiškio seniūnijos kultūros diena „Lietuvių kalba – lyg gražiausia daina“. Filialo vadovė Vida Dambrauskienė pasistengė, kad ir scenografija, ir scenarijaus žodžiai, ir parinkti koncertiniai numeriai būtų susiję su gimtąja kalba ir tautiškumu. Gausiai salėje susirinkę žiūrovai negailėjo aplodismentų: skambant finalinei dainai, netgi plojo atsistoję. Tai aukščiausias saviveiklinio meno ir kolektyvų vadovų nuoširdaus darbo įvertinimas.

O pasidžiaugti Čiobiškyje buvo kuo: koncertavo Čiobiškio filialo folkloro ansamblis „Liepelė“ (vadovė Vida Dambrauskienė), moterų vokalinis duetas (vadovė Inga Strakauskienė), moterų vokalinis ansamblis „Lyra“ (vadovė Inga Strakauskienė), liaudiškos muzikos kapela (vadovė Vida Dambrauskienė), dainavo Čiobiškio pagrindinės mokyklos dainininkės Fausta Sapitavičiūtė ir Gabrielė Bareikaitė (vadovė Jūratė Aniukštienė).

Renginio akimirka

Čiobiškio pagrindinės mokyklos mokytojų ansamblis (vadovė Jūratė Aniukštienė).

Renginio akimirka

Čiobiškio seniūnijos kultūros dienos „Lietuvių kalba - lyg gražiausia daina“ finalas.

Renginio akimirka

Skambant finalinei dainai, žiūrovai plojo atsistoję.

Maloniai nustebino šventės debiutantai – pirmą kartą seniūnijos kultūros dienos programoje pasirodę kolektyvai. Tai Čiobiškio pagrindinės mokyklos vaikų ansamblis (vadovė Jūratė Čechavičiūtė), Lapelių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas „Desso“ (vadovė Erika Svirskienė), Čiobiškio pagrindinės mokyklos mokytojų ansamblis (vadovė Jūratė Aniukštienė). Šventę vedė Diana Čižienė.

Pasibaigus šventiniam koncertui, už prasmingą programą ir teigiamas emocijas scenos entuziastams ir jų vadovams dėkojo Čiobiškio seniūnas Virginijus Niekis, rajono merė Živilė Pinskuvienė, Kultūros centro direktorė Rytė Bareckaitė. Po šventės žiūrovai apžiūrėjo Čiobiškio pagrindinės mokyklos mokinių dailės darbų parodą „Nupiešk gražiausią žodį“ (vadovas Andrius Labanauskas). Šventę rėmė Snieguolė ir Robertas Šimanskai bei Danutė ir Alvydas Kazlauskai.

Romas Zibalas
Irenos Petuškienės nuotraukos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Čiobiškyje negailėta plojimų ne tik koncertinę patirtį turintiems, bet ir debiutavusiems kolektyvams"

  1. laima parašė:

    Gerb. Vidai pagarba už puikų koncertą 🙂

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+