Sumušė marčią anūkei matant

Vasario 15-19 dienos

Per šias dienas policija išaiškino 17 administracinių nusižengimų. Vasario 16 dieną neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo automobilį „Audi 80“ vairavo 1977 metais gimęs Gelvonų seniūnijos gyventojas. Dėl šio atvejo Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Vasario 17 dieną dviratį neblaivi vairavo 1966 metais gimusi Jauniūnų seniūnijos gyventoja, o kitą dieną – 1961 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas.

Policija užregistravo 52 skundus, pareiškimus, pranešimus. Kai kuriuos jų įvardija.

Vasario 15 dieną policijoje užregistruotas 1987 metais gimusios Jauniūnų seniūnijos gyventojos pareiškimas, kad neblaivus uošvis konflikto metu sudavė jai kelis kartus per galvą, sukėlė fizinį skausmą. Tądien į policiją pristatytas 1964 metais gimęs Jauniūnų seniūnijos gyventojas, įtariamas nusikalstamos veikos padarymu, išvežtas į Ukmergės areštinę.

Kaip nurodo Policijos departamentas, tai iš pat ryto (8.45 val.) nutiko Barskūnuose. Sunkiai apgirtęs 2,52 prom.) vyras savo marčią sumušė mažametės anūkės akivaizdoje. Dėl galvos sumušimo suteikus medikų pagalbą, moteris gydėsi ambulatoriškai.

Vasario 15-ąją užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Alionių seniūnijoje, ūkiniame pastate, rastas pasikorusio nepilnamečio kūnas be išorinių smurto žymių.

Tą pačią dieną gautas Širvintų seniūnijos gyventojos skundas, kad kaimynų šuo išvaikė jos vištas, o vieną – sudraskė. Žala – 12 eurų.

Vasario 17 dieną gautas 1967 metais gimusio širvintiškio skundas, kad vasario 14-osios naktį iš nerakinto buto dingo trys mobiliojo ryšio telefonai.

Penktadienį užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad vasario 12-ąją pas 1962 metais gimusį Širvintų seniūnijos gyventoją atėjęs kaimyno žentas sudavė jam du-tris kartus kumščiu į veidą ir sulaužė nosies kaulą.

Taip pat gautas 1963 metais gimusios Zibalų seniūnijos gyventojos skundas dėl pažįstamo vyro netinkamo elgesio jos atžvilgiu viešoje vietoje.

Vasario 19 dieną policija gavo 1994 metais gimusio Širvintų seniūnijos gyventojo skundas dėl kaimyno netinkamo elgesio jo namuose per išgertuves.

Parengta pagal policijos pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+