Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Širvintų žiūrovai nekultūringai pasisakė Ibrahim Kabba iš Siera Leonės atžvilgiu.

Sekmadienio futbolo lygos Ergo A diviziono pirmenybių šeštojo turo rungtynes „Širvintos-VGTU-Vilkai“ žaidė išvykoje su „Viltis B“ komanda ir ją nugalėjo 4:3. Šias rungtynes dėl prieš tai parodytų raudonų kortelių turėjo praleisti Oskaras Kružikas ir Vilius Paulauskas. FK „Lentvariui“ savoje aikštėje sužaidus lygiosiomis su FK „Mostiškės-Tonitra“, 14 taškų surinkę „Vilkai“ užima pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Drausmės komisija nori atkreipti komandų, jų sirgalių ir oficialių varžybų asmenų dėmesį, kad daugėjant užsieniečių lygose, bus kreipiamas ypatingas dėmesys kovojant su rasizmo apraiškomis futbole.

Visi rungtynių teisėjai bus informuoti, kad jie privalo būti atidūs ir tinkamai reaguoti į tokias apraiškas, o esent būtinybei jie turi teisę laikinai sustabdyti arba net nutraukti rungtynes, kaip rekomenduojama FIFA bei UEFA protokoluose ir rekomendacijose,“ – toks pranešimas pasirodė reaguojant ir į įvykius Širvintų stadione.

Kaip skelbiama, Drausmės komisija išnagrinėjo kelis incidentus ir priėmė šiuos sprendimus. „Širvintos-VGTU-Vilkai“ dėl savo žiūrovų rasistinių apraiškų SFL A diviziono rungtynių „Širvintos-VGTU-Vilkai“ – FK „Viesulas“ metu Širvintų stadione, atsižvelgus į tai, kad komanda šiame sezone jau buvo griežtai įspėta dėl nekorektiško pašalinių asmenų elgesio savo komandos techninėje zonoje, yra baudžiama 1 rungtynių Širvintų stadiono diskvalifikacija bei 100 Eur bauda.

Panašios sankcijos sulaukė ir FK „Lentvaris“, tik šio klubo komandai už incidentą rungtynėse su FC „Vova“ skirta 200 Eur bauda.

Taigi, dėl kelių žiūrovų rasistinių pasisakymų „Viesulo“ komandoje žaidusio juodaodžio futbolininko Ibrahim Kabba iš Siera Leonės adresu „Širvintos-VGTU-Vilkai“ šį vakarą rungtyniauja ne Širvintų stadione, o Fanų stadione Vilniuje.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas”

  1. birute parašė:

    jau vien kad pasivadinai smekla tai aisku,kad blogiau uz bezdzione,tokiems komentatoriams reikia nagus numust,tegu policija tiria rasistinius ispuolius visokiu nedakepeliu

  2. Šmėkla parašė:

    Velniop tas juodas beždžiones.

Comments are closed.

scroll to top
+