Ž.Pinskuvienė: Širvintos yra puikus pavyzdys didiesiems miestams

Birželio 11-12 dienomis Širvintų rajono kaimiškose vietovėse atidaromos net trys naujos daugiafunkcės sporto aikštelės. Naujais sporto aikštynais džiaugsis Alionių, Družų bei Zibalų gyventojai.

Širvintų rajono savivaldybė stengiasi sukurti kuo geresnes sąlygas ne tik mieste gyvenantiems, bet ir visų seniūnijų gyventojams sveikai ir aktyviai leisti laisvalaikį, todėl Širvintos gali pasigirti pastaruoju metu atliktais gausiais mažosios infrastruktūros projektais, ypač sporto srityje.

„Širvintos garsėja puikiais sportininkų pasiekimais, tačiau ankščiau nebuvo sukurtos jokios sporto infrastruktūros, ypatingai to trūko atokesnėse gyvenvietėse. Todėl mūsų tikslas buvo įgyvendinti kuo daugiau projektų, kad mūsų krašto vaikai, jaunimas bei vyresnio amžiaus žmonės galėtų sveikai ir aktyviai leisti laiką ten, kur gyvena. Labai smagu, jog duotus pažadus įgyvendinti sekasi gerai ir Širvintų rajone atsiranda vis daugiau tokių erdvių“, – naujais projektais džiaugėsi rajono merė Živilė Pinskuvienė.

Pasak merės, Širvintos galėtų būti puikus pavyzdys net didiesiems Lietuvos miestams, kaip ne kalbomis, o realiais darbais reikia rūpintis gyventojų užimtumu.

Užs. Nr. 76.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Ž.Pinskuvienė: Širvintos yra puikus pavyzdys didiesiems miestams”

 1. Anonimas parašė:

  paskutiniam
  o jeigu tame name ar prie jo vyktu darbai, tai tuoj pat butu uzpulta direktore, nes jos gyvenamasis namas ir butu pripaisyta visokiu nebutu dalyku ir purvo

 2. romas parašė:

  kodel savivaldybes klerkai nemato kas daroma prie janonio 9namo .jau 1.5 men kaippradetas kiemo tvarkymas,bet darbu pabaigos dar nesimato.trecia savaite nevyksta jokie darbai.gyventojai vargsta ,bet rajono valdziai nei silta nei salta.gal uztenka saves garbinimo

 3. ? parašė:

  Ar matėte šeštadienio Tv3 ziniose musu buvusį mera?

 4. pries tai rasiusiam parašė:

  reike dabar vyneli gert krumeliu dilgelese.

  Ar cia ne dilgelynai? Reikia atidziau skaityti. Turbut „teisingos“ spaudos ale skaitytojas????

 5. Oho parašė:

  Argi jis rašė, kad dilgėlynai prie parduotuvės? Jei akys nemeluoja, sakė, kad geria krūmeliuose 🙂 Toks įtarus ponas / ponia turbūt būsite iš opozicijos.

 6. pries tai rasiusiam parašė:

  Nekalbėkite visų vardu. Prie Veiveros parduotuvių nėra dilgėlynų. Turbūt iš purvasklaidos išmokote šmeižti ir menkinti kitus žmones?

 7. soceldermokratas parašė:

  ar del to mes balsavom uz pinskiene? geriau prie veiveros pardotuviu pastatytu staliukus su skeciais. reike dabar vyneli gert krumeliu dilgelese. ir bamboliu taromatu nera. o juk saket kad svarbiausia zmogus!!!!!!

Comments are closed.

scroll to top
+