Tarp lietuvių geriausi širvintiškiai

Rungtynės dėl 3-iosios vietos

Rungtynės dėl 3-iosios vietos

Vilniuje dešimtą kartą vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ įsteigtos „Open“ taurės tarptautinis jubiliejinis vyrų riedulio uždarųjų patalpų turnyras.

Dėl apdovanojimų varžėsi Baltarusijos Minsko „Minsk“, riedulio veteranai „Old boys team“, Bresto „Stroitel“, Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“, „Ardas-Rudamina“, Šiaulių SM „Klevas“, Širvintų SM ir „Baltic Champ“ komandos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose buvo žaidžiama ratų sistema.

„A“ pogrupyje Širvintų SM riedulininkai (treneris R. Chmeliauskas) rezultatu 3:0 nugalėjo „Žuvėdrą-Taurą“, ir 6:3 – „Old boys team“, bet 1:14 pralaimėjo „Stroitel“ komandai. Širvintiškiai surinko 6 taškus ir užėmė antrąją vietą. Pirmi buvo 9 taškus surinkę brestiečiai.

„B“ pogrupyje gerai rungtyniavo R. Chmeliausko vadovaujama „Baltic Champ“. Širvintiškiai rezultatu 4:2 nugalėjo SM „Klevą“, ir 6:2 – „Ardą-Rudaminą“, bet rungtynes „Minsk“ komandai po įtemptos kovos pralaimėjo rezultatu 5:8, nors iš pradžių pirmavo 2:0. Širvintiškiai su 6 taškais irgi užėmė antrąją vietą, 9 taškus surinkę minskiečiai – pirmi.

Romualdas Chmeliauskas

Romualdas Chmeliauskas

Abi mūsų komandos rungtyniavo dėl 3-4 vietų. Nors jaunieji Širvintų sporto mokyklos auklėtiniai labai stengėsi, bet šį kartą rezultatu 6:1 laimėjo „patirtis“. „Baltic Champs“ komandoje žaidė T. Mozūra, D. Černiauskas, G. Gridziuška, Ž. Balsiukas, A. Kudrešovas, L. Mažulis, A. Jackevičius, E. Ruseckas, A. Bilotas ir G. Adomavičius.

Giedrius Adomavičius

Giedrius Adomavičius

Finalinėse rungtynėse dėl 1-2 vietų žaidė profesionaliai riedulį žaidžiantys „Minsk“ ir pernykštis taurės laimėtojas „Stroitel“. Šį kartą po gražios sportinės kovos nugalėjo 4:2 laimėjo „Minsk“.

Rungtynėse dėl 5-6 vietų SM „Klevas“ rezultatu 11:2 sutriuškino „Old boys team“, o septintą vietą užėmęs „Žuvėdra-Tauras“ 5:2 – „Ardą-Rudaminą“.

Varžybų uždarymo metu nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojo Lietuvos „Žalgirio“ sporto draugijos generalinis sekretorius V. Nėnius ir Lietuvos žolės riedulio prezidentas L. Čaikauskas.

Specialiais prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai, tarp jų – L. Janukaitis (Širvintų SM) ir A. Bilotas („Baltic Champ“).

Širvintų riedulininkai - geriausi tarp lietuvių

Širvintų riedulininkai - geriausi tarp lietuvių

G. Adomavičius buvo pripažintas ir apdovanotas geriausiu turnyro žaidėjo prizu.

Borisas Sockis
Varžybų vyriausiasis teisėjas, EHF komisaras

Alfredo Pliadžio nuotraukos (sportas.info)

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+