Širvintų berniukai – čempionai

Širvintų SC berniukų komanda

Kovo 17 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos finalai. Finale dalyvavo geriausios Pietų ir Šiaurės zonų komandos.

Į finalą pateko Širvintų sporto centro mergaitės ir berniukai. Mergaitės pogrupyje susitiko su Vilniaus „Žuvėdra-Tauru“ ir nugalėjo rezultatu 1:0 , tačiau 1:3 nusileido Šiaulių „Klevas-2“ komandai. Pogrupyje užėmusios trečią vietą, mūsiškės žaidė dėl 5-6 vietų ir įveikusios Šiaulių „Klevas-1“ komandą, užėmė 5 vietą. Geriausia širvintiškių žaidėja – Vanesa Mardosaitė.

Berniukai pogrupyje nugalėjo Vilniaus „Pietų žvaigždes-Taurą“ ir Šiaulių „Klevą“, pogrupyje užėmė 1 vietą ir finale susitiko su Vilniaus rajono berniukais. Finalo pradžia buvo permaininga, tačiau galutinis rezultatas 7:3 – Širvintų sporto centro komandos naudai. Širvintiškiai tapo čempionais. Geriausias žaidėjas – Aidas Jasinevičius. Komandoje žaidė K. Raišys, M. Raudeliūnas, P. Bareckas, L. Bareckas, D. Kojis, A. Jasinevičius, E. Jasinevičius, D. Čivilis, M. J. Vietrinas

Komandos mokytoja Aušra Janutaitė

Gavo daug patirties

Širvintų stalo tenisininkai

Kovo 17-18 dienomis Širvintų sporto centro stalo tenisininkai su mokytojais Virginija Lisevičiene ir Gediminu Ušacku vyko į Iecavą (Latvija), kur buvo surengtas tarptautinis stalo teniso turnyras. Jame dalyvavo komandos iš Rygos, Iecavos, Jelgavos, Šiaulių, Jonavos ir Širvintų.

Buvo sudarytos trys mergaičių ir viena berniukų grupė. Stalo tenisininkai žaidė daug susitikimų, gavo daug patirties, visi atsivežė pergalių. Puikiai žaidė, pralaimėjo tik vieną susitikimą ir iškovojo antrą vietą bei taurę į Širvintas parvežė Augustas Griška. Joris Vaickus liko devintas.

2007-2008 metais gimusių mergaičių grupėje geriausiai sužaidė Laimė Graužinytė, kuri dėl trečios vietos kovojo su latve Hetera Zagere ir tik įtemtoje kovoje jai pralaimėjo 1:3. Laimė užėmė ketvirtą vietą. Ema Navickaitė – penkta, Eivilė Četkauskaitė – septinta, Liepa Serekpajevaitė – trylikta.

Vyresniųjų, gimusių 2004-2006 metais, grupėje žaidė Meilė Graužinytė. Ji – septinta.