Širvintos – metų sporto miestas!

Gruodžio 16 d. Vilniuje vyko Lietuvos sporto federacijų sąjungos organizuotas renginys, skirtas pagerbti ne tik pergalių pasiekusius sportininkus ir jų trenerius, bet ir atkreipti dėmesį į geriausius metų sporto įvykius ir iniciatyvas, sporto vadybininkus ir sporto organizacijas – 2021 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimai.

Nesuvaidintos emocijos – Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė ir Sporto centro direktorė A. Zapolskienė.

Džiugi žinia ir svarus įvertinimas – Širvintos buvo paskelbtos 2021 Lietuvos metų sporto miestu!

Specialų apdovanojimą priėmusi Širvintų r. savivaldybės merė Živilei Pinskuvienė sakė, kad šis įvertinimas įprasmina visą už kelią, nueitą nuo 2015 metų: „Kaip sportininkai ruošiasi Olimpinėms žaidynėms, taip mes žingsnis po žingsnio, darbas po darbo, objektas po objekto statėme, kūrėme, siekėme.“

Iš tiesų sporto aplinkos kūrimui bei gerinimui tiek Širvintose, tiek rajone padaryta daugybė darbų: sporto kompleksas, baseinas, futbolo stadionas, dvi treniruoklių salės, modernizuoti mokyklų sporto aikštynai, sporto salės, 8 daugiafunkcės sporto aikštelės, lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelės kaimiškose vietovėse, lauko batutų aikštelė, paplūdimio tinklinio aikštelė, lauko stalo teniso įrenginiai, skirti žaidimui lauke, vandenlenčių bei vandens batutų parkas, vyksta daugybė tradicinių unikalių sporto renginių.

„Mūsų tikslas nuo pat pradžių buvo – sudaryti sąlygas, suteikti galimybes, atverti Širvintų miestą. Kad čia augantys vaikai, jaunimas, gyvenančios šeimos, senjorai galėtų gyventi turiningai, sveikai, aktyviai. Jau 24 metus gyvendama santuokoje su olimpiečiu, buvau įsitikinusi, kad sportas tam – geriausia priemonė,“ – sakė Ž. Pinskuvienė, pabrėžusi, kad turint tikslą, aiškią viziją, o svarbiausia – stiprią komandą, neįmanoma tampa įmanomu. „Ačiū visiems ir kiekvienam, kuris šiame kelyje paliko savo atsakingo darbo indėlį – Tarybos nariams, Administracijos kolektyvui, įstaigoms, organizacijoms, rėmėjams, projektus finansavusioms institucijoms. Tačiau svarbiausia – ačiū širvintiškiams, kurių palaikymas, tikėjimas ir pasitikėjimas ir yra pagrindinis variklis, vedantis į priekį“.

Nuotraukos Alfredo Pliadžio

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Širvintos – metų sporto miestas!”

 1. PENSININKAS parašė:

  Kad taip išgražėtų sveikatos apsaugos paslaugos ir UAB „Autobusų parkas“ transporto tiekiamos paslaugos. Šitų įmonių paslaugos liečia tiesiogiai rajono gyventojus, todėl jos ir merdi..Gyventojai juk apdovanojimų Pinskuvienei neduos.
  Kad Pinskuvienė su Zapolskienė vykdytų savo veiklą ir iš savų uždirbtų pinigų pasiektų tokių rezultatų, sukurtų tvirtą materialinę bazę savo veiklai, tai tikrai būtų puiku ir patikėčiau, kad šypsenos tikros. Priešingu atveju netikiu, Kad visi Širvintų rajono gyventojai šypsotųsi, tai būtų didelis jos pasiekimas, bet to mes nesulauksime.
  Statybos darbus vykdė samdomi rangovai. Lėšos gautos iš ES (visam rajonui, o ne vien miestui. 2020 m. gauta 20 mln.eurų). Kitas klausymas, kiek racionaliai buvo naudojamos lėšos? Kiek Širvintų rajonas gavo lėšų iš ES ar nebuvo galima daugiau padėti gyventojams, pagerinti jų buitį Žmonės butuose dar neturi vandens, nėra kanalizacijos
  Širvintų rajonas Živilei Pinskuvienei didelis šaltinis reklamai.

 2. tar*kas parašė:

  Kaip viskas isgražėjo prie gerb. Pinskuvienės.

Comments are closed.

scroll to top