Širvintiškių kolekcijoje – jau ketvirtoji ralio „Aplink Lietuvą“ klasės nugalėtojų taurė

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ministerijos taurę įteikė žmonių su negalia įskaitos nugalėtojams – širvintiškiams Algimantui Kojui (nuotr.) ir jo šturmanui Vytautui Bareckui.

Sekmadienio pavakarę Vilniuje, S. Daukanto aikštėje priešais Prezidentūrą, finišavo ralis „Aplink Lietuvą 2020“, kurį nuo pat pirmojo, įvykusio 1931 m., rengia tikrasis FIA narys, 1926-aisiais įkurtas Lietuvos automobilių klubas (LAK). Šio ralio dalyviai varžosi dėl garbingiausio trofėjaus visų sportininkų kolekcijoje – šalies Prezidento taurės.

Per visą ralio finišo ceremoniją lijo ne tik lietus, bet ir taurėmis, todėl be apdovanojimų mažai kas liko.

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ministerijos taurę įteikė žmonių su negalia įskaitos nugalėtojams – širvintiškiams Algimantui Kojui ir jo šturmanui Vytautui Bareckui.

Širvintiškiai ralyje „Aplink Lietuvą“ dalyvauja jau du dešimtmečius ir tai ketvirtasis aukščiausias jų laimėjimas savo klasėje.

Startavę 43-iuoju numeriu pažymėtu automobiliu, jie bendroje visų dalyvių įskaitoje užėmė aukštą 15 vietą, nuo nugalėtojų atsilikę 6 min. 44,8 sek. Ralio varžybas baigė 41 ekipažas.

Jauniausia ralio dalyvė, 12 metų bartkuškietė šturmanė Urtė Šuminskaitė.

Bene nuoširdžiausiai džiaugėsi jauniausia ralio dalyvė, 12 metų bartkuškietė šturmanė Urtė Šuminskaitė, kuriai ralio organizatorius, LAK prezidentas Rolandas Dovidaitis įteikė specialų prizą.

Lietuvos ralio meistrų Kastyčio ir Arvydo Girdauskų atminimo taurė įteikta vyriausiajam Algimanto Barilos ir Tauro Milašiaus ekipažui, kurio bendras amžius – 131 metai.

Pagal ralio „Aplink Lietuvą 2020“ spaudos centro – Viešųjų ryšių agentūros „Visus Bonus“ pranešimą spaudai
Algimanto Brazaičio nuotraukos

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+