+

Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Futbolo klubas Širvintos-VGTU „Vilkai“. Naujojo sezono pradžia. 2019 m. balandžio 30 d. Širvintų stadionas.

Futbolo komanda „Širvintos-VGTU „Vilkai“ rungtynėmis Širvintų stadione su FK „Salininkai“ komanda pradėjo SFL Ergo A diviziono pirmenybių sezoną, kuris tuo pačiu yra LFF IV lygos varžybos.

Startinėse rungtynėse svečių įveikti nepavyko – dvikova su „Salininkais“ baigėsi rezultatu 1:1. „Vilkai“ jau rungtynių pradžioje praleido įvartį, o rezultatą išlygino antrajame kėlinyje realizavę į „Salininkų“ vartus skirtą 11 metrų baudinį. Tiesa, tik iš antro karto. Nors Širvintų vilkai suklaidino vartininką, teisėjas įžvelgė taisyklių pažeidimą ir nurodė baudos smūgį pakartoti. Tačiau ir antrą kartą šeimininkai buvo tikslūs – savo progą išnaudojo Benas Lučiūnas.

Sekmadienį „Širvintos-VGTU „Vilkai“ žaidė išvykoje su „Vova“, kuri pirmajame ture savo aikštėje lygiosiomis 0:0 sužaidė su FK „Ave.Ko.“. Išvyka buvo sėkmingesnė nei rungtynės naujajame Širvintų stadione – laimėta 3:2.

Šį savaitgalį, gegužės 12-ąją, „Širvintos-VGTU „Vilkai“ savo stadione rungtyniaus su TEC vienuolike. Rungtynių pradžia – 15 val.

Taigi futbolo gerbėjai jau suprato, kad jie šį sezoną savo emocijas lies ne už futbolo komandą, kuri dar neseniai vadinosi Širvintų „Širvintos“ ir ją treniravo Arūnas Dalala, o už komandą, kuri nuo šio sezono vadinasi „Širvintos-VGTU „Vilkai“, o ją treniruoja Nerijus Kuzmickas.

Nemažai širvintiškių nebesupranta, kieno garbę ši komanda gins – Širvintų ar Vilniaus Gedimino technikos universiteto? Sirgalių nuomonė įvairi. Vieni apgailestauja, jog pastačius naują futbolo stadioną, miesto komanda galimai jau išnyko ar netolimoje ateityje išnyks. Kiti džiaugiasi, jog dabar komanda sustiprėjo ir „duos visiems į kaulus“…

Sekmadienio futbolo lygos interneto svetainėje apie komandą „Širvintos-VGTU „Vilkai“ rašoma: „Ši komanda šiemet verčia naują istorijos lapą. Kažkada užgimęs kaip „Nerealas“, vėliau patekęs į jaunimo rankas ir virtęs „VGTU-Vilkais“, šiemet šis kolektyvas kooperuojasi su Širvintų komanda ir žada tapti labai įdomiu bei konkurencingu projektu.“

„Labai džiaugiuosi, kad atsirado tokia idėja ir ją įgyvendinome. Širvintos pastebimai sustiprino komandą savais žaidėjais – atėjo daug jaunimo, kuris nori ir gali žaisti patrauklų akiai futbolą. Manau, kad šis projektas tik į naudą abiem šalims,“ – neabejojo komandos vadovas Haroldas Kerušauskas.

Iš pagrindų atnaujintame Širvintų miesto stadione rungtyniausiančią komandą treniruoja Vilniaus regione neblogai žinomas specialistas Nerijus Kuzmickas. Apie įvykusius sudėties pokyčius pasakoja H. Kerušauskas: „Visi pagrindiniai žaidėjai liko, ir tuo didžiuojamės. Išvyko tik dauguma užsieniečių studentų. Dabar gerokai atsinaujinome. Prisijungė nemažai buvusių VGTU studentų, taip pat – tų pačių širvintiškių. Todėl į naują sezoną einame su nauja pradžia.“

Trumpa trenerio pamokėlė prieš varžybas.
Futbolininkų ritualas – sutelkiantis ir suvienijantis apsikabinimas.

Gal vis dėlto teisingai pastebėjo tūlas sirgalis širvintiškis, jog „Širvintų“ futbolo komandos istorija ko gero baigėsi, nes būtent ji „prisijungė“ ir „sustiprino“ „Vilkų“ komandą, o ne atvirkščiai…

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • gediminas parašė:

    Matyt ta nusprende klubo vadovybe.Jei yra iteisintas zenklas“Sirvintu klubas“,juo naudotis be sutikimo negali,o zaidejai (kurie nori migruoti i kita komanda) tegu,bet „Sirvintos“kaip miesto komanda turi islikti.

Kiti straipsniai:

Ralio „Aplink Lietuvą“ šventė Širvintose

Širvintiškiai – tarp geriausių

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Širvintų maratonas – 1

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+