Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Futbolo klubas Širvintos-VGTU „Vilkai“. Naujojo sezono pradžia. 2019 m. balandžio 30 d. Širvintų stadionas.

Futbolo komanda „Širvintos-VGTU „Vilkai“ rungtynėmis Širvintų stadione su FK „Salininkai“ komanda pradėjo SFL Ergo A diviziono pirmenybių sezoną, kuris tuo pačiu yra LFF IV lygos varžybos.

Startinėse rungtynėse svečių įveikti nepavyko – dvikova su „Salininkais“ baigėsi rezultatu 1:1. „Vilkai“ jau rungtynių pradžioje praleido įvartį, o rezultatą išlygino antrajame kėlinyje realizavę į „Salininkų“ vartus skirtą 11 metrų baudinį. Tiesa, tik iš antro karto. Nors Širvintų vilkai suklaidino vartininką, teisėjas įžvelgė taisyklių pažeidimą ir nurodė baudos smūgį pakartoti. Tačiau ir antrą kartą šeimininkai buvo tikslūs – savo progą išnaudojo Benas Lučiūnas.

Sekmadienį „Širvintos-VGTU „Vilkai“ žaidė išvykoje su „Vova“, kuri pirmajame ture savo aikštėje lygiosiomis 0:0 sužaidė su FK „Ave.Ko.“. Išvyka buvo sėkmingesnė nei rungtynės naujajame Širvintų stadione – laimėta 3:2.

Šį savaitgalį, gegužės 12-ąją, „Širvintos-VGTU „Vilkai“ savo stadione rungtyniaus su TEC vienuolike. Rungtynių pradžia – 15 val.

Taigi futbolo gerbėjai jau suprato, kad jie šį sezoną savo emocijas lies ne už futbolo komandą, kuri dar neseniai vadinosi Širvintų „Širvintos“ ir ją treniravo Arūnas Dalala, o už komandą, kuri nuo šio sezono vadinasi „Širvintos-VGTU „Vilkai“, o ją treniruoja Nerijus Kuzmickas.

Nemažai širvintiškių nebesupranta, kieno garbę ši komanda gins – Širvintų ar Vilniaus Gedimino technikos universiteto? Sirgalių nuomonė įvairi. Vieni apgailestauja, jog pastačius naują futbolo stadioną, miesto komanda galimai jau išnyko ar netolimoje ateityje išnyks. Kiti džiaugiasi, jog dabar komanda sustiprėjo ir „duos visiems į kaulus“…

Sekmadienio futbolo lygos interneto svetainėje apie komandą „Širvintos-VGTU „Vilkai“ rašoma: „Ši komanda šiemet verčia naują istorijos lapą. Kažkada užgimęs kaip „Nerealas“, vėliau patekęs į jaunimo rankas ir virtęs „VGTU-Vilkais“, šiemet šis kolektyvas kooperuojasi su Širvintų komanda ir žada tapti labai įdomiu bei konkurencingu projektu.“

„Labai džiaugiuosi, kad atsirado tokia idėja ir ją įgyvendinome. Širvintos pastebimai sustiprino komandą savais žaidėjais – atėjo daug jaunimo, kuris nori ir gali žaisti patrauklų akiai futbolą. Manau, kad šis projektas tik į naudą abiem šalims,“ – neabejojo komandos vadovas Haroldas Kerušauskas.

Iš pagrindų atnaujintame Širvintų miesto stadione rungtyniausiančią komandą treniruoja Vilniaus regione neblogai žinomas specialistas Nerijus Kuzmickas. Apie įvykusius sudėties pokyčius pasakoja H. Kerušauskas: „Visi pagrindiniai žaidėjai liko, ir tuo didžiuojamės. Išvyko tik dauguma užsieniečių studentų. Dabar gerokai atsinaujinome. Prisijungė nemažai buvusių VGTU studentų, taip pat – tų pačių širvintiškių. Todėl į naują sezoną einame su nauja pradžia.“

Trumpa trenerio pamokėlė prieš varžybas.
Futbolininkų ritualas – sutelkiantis ir suvienijantis apsikabinimas.

Gal vis dėlto teisingai pastebėjo tūlas sirgalis širvintiškis, jog „Širvintų“ futbolo komandos istorija ko gero baigėsi, nes būtent ji „prisijungė“ ir „sustiprino“ „Vilkų“ komandą, o ne atvirkščiai…

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?"

  1. gediminas parašė:

    Matyt ta nusprende klubo vadovybe.Jei yra iteisintas zenklas“Sirvintu klubas“,juo naudotis be sutikimo negali,o zaidejai (kurie nori migruoti i kita komanda) tegu,bet „Sirvintos“kaip miesto komanda turi islikti.

Comments are closed.

scroll to top
+