Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Kova vyko už kiekvieną kvadratinį metrą. O 23 numeris tai laisvas…

Sekmadienį futbolo komanda „Širvintos-VGTU „Vilkai“ savo stadione žaidė SFL Ergo A diviziono rungtynes. „Vilkai“ šį sezoną pirmą kartą laimėjo savame stadione. Primename, jog praeitame ture rezultatu 3:2 svečiuose buvo įveikta FC „Vova“, o šį kartą namuose tokiu pat rezultatu 3:2 – FK TEC komanda.

Svarbiausi rungtynių momentai.

Jau 2 minutę prie svečių vartų buvo iškilęs „mirtinas“ pavojus. Neveltui sakoma, kad jeigu tu neįmušei įvarčio, tada tau įmuš. 6 žaidimo minutę „vilkų“ vartininkui teko išimti kamuolį iš savo vartų tinklo, rezultatas tapo 1:0 svečių naudai. 13 minutę stiprus smūgis į svečių vartus skriejo pro šalį. 15 minutę šeimininkų vartininkas puikiame šuolyje nuskynė tolimą, suktą, skriejantį į dešinį viršutinį vartų kampą kamuolį, tačiau jau 16 minutę po gynėjo ir vartininko klaidos svečiai parideno kamuolį į dešinį apatinį vartų kampą. Rezultatas tapo 2:0 svečių naudai. Po antro praleisto įvarčio vilkai mėgino spausti svečius po visą aikštę, tačiau greitos svečių kontratakos buvo labai pavojingos. 26 minutę širvintiškių puolėjas smūgiuoja iš dešinės aikštės pusės, kamuolys praskrieja porą metrų virš vartų. 30 minutę 20-as „vilkų“ numeris Vilius Paulauskas gauna geltoną kortelę. 33 minutę dešinėje savos aikštelės pusėje prasižengia svečiai. Po baudos smūgio Eimantas Ščerbakovas pagaliau galva įmuša įvartį. Rezultatas tampa 1:2. Po šio įvarčio varžovai užgula šeimininkų vartus – keliami iš eilės du kampiniai. 38 minutę stiprus to paties „vilkų“ komandos puolėjo smūgis iš dešinės pusės skrieja pro pat vartų dešinį kampą. Tuoj pat Oskaras Kružikas gauna geltoną kortelę. Pirmas kėlinys baigiasi rezultatu 1:2 svečių naudai.

Antrame kėlinyje nuo pirmų žaidimo minučių šeimininkai šturmuoja svečių vartus. 51 minutę už šiurkštų žaidimą ir ginčus su teisėju raudona kortelė parodoma svečių 11-am numeriui. 55 minutę šeimininkai pelno įvartį, tačiau šoninis teisėjas užfiksuoja nuošalę. „Vilkai“, turėdami kiekybinę persvarą gulte užgula svečių vartus. 66 minutę prie svečių vartų „vilkai“ sukuria labai pavojingą momentą, tačiau kamuolys lyg užkerėtas skrieja pro šalį. 67 minutę Domas Tamašauskas pagaliau pelno įvartį ir išlygina rungtynių rezultatą 2:2. 74 minutę Ernestas Bilotas puikiu galvos smūgiu pelno pergalingą įvartį. Rezultatas 3:2 nepasikeičia iki finalinio teisėjo švilpuko. Tiesa, per tą laiką už šiurkštų žaidimą raudoną kortelę gauna Oskaras Kružikas.

Per vėlu… Vartininkas kamuolio nebepasieks.

Kol kas FK „Širvintos-VGTU „Vilkai“ po trijų turų, laimėję dvejas rungtynes ir vienerias sužaidę lygiosiomis, su septyniais taškais yra antroje turnyrinės lentelės vietoje ir žemiau trečios vietos po trijų turų nukristi negali.

Gegužės 16 dieną, 20 valandą „vilkai“ žais su vos prieš trejus metus susikūrusia FK „Top Kickers“, tačiau šiuo metu užimančią pirmą turnyrinės lentelės vietą. Rungtynės vyks Širvintų stadione.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Širvintose pirmąkart vyko Lietuvos regionų futbolo pirmenybės

Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių

Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Širvintos pirmąkart priims Lietuvos regionų futbolo pirmenybes

Kraštietis – pasaulio čempionas

Širvintiškiai įveikė pasaulio futbolo vicečempionus…

Širvintos – Lietuvos čempionų kalvė

Atžalyniečiai pelnė I vietą

Taurė iš Latvijos

Po ketvirčio amžiaus pelnyti apdovanojimai!

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai iškovojo aukso medalius

Paaiškėjo stalo teniso čempionai

Finalinėse kvadrato varžybose laimėtos dvi prizinės vietos

Širvintų „briedžiams“ tik du metukai…

Poledinės žūklės mėgėjų šventė ant Prienų ežero

Tarptautiniame turnyre sėmėsi patirties

2018 metų geriausių sportininkų apdovanojimai

Širvintos – pavyzdys didiesiems miestams

Krepšinio 3X3 turnyro Lietuvos kariuomenės 100-mečiui pažymėti ir Vytautui Gaigalui atminti originalus prizas atiteko kariškiams

Ergo A futbolo pirmenybėse – tik šešti

Vyrų čempionate – devynmetis!

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos