Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Atkurtame XIII-XIV a. Kernavės mieste viduramžišką Muziejų nakties nuotaiką padės sukurti muziejininkai kartu su Kernavės bendruomene. Amatininkų sodybose virs gyvenimas – šeimininkai pasakos apie savo kasdienybę, kvies svečius fotografuotis, pasivaišinti užkandžiais ir žolelių arbata.

Smalsius, iššūkių nebijančius svečius pakviesime į žygį po Kernavės archeologinę vietovę – aplankysime kasinėjimų vietas ir betarpiškai iš archeologų išgirsime kaip buvo atskleistos praeities paslaptys per keturis tyrimų ir atradimų dešimtmečius.

Muziejų nakties Kernavėje programa:

19.00-23.00 Pažintis su viduramžių gyvenimu, archajiški lauko ir stalo žaidimai, vikingų pasiuntiniai demonstruos maisto gamybos paslaptis ir senąją ginkluotę (fotosesija).

20.00-22.00 Žygis su Kernavės tyrėjais po archeologinę vietovę. Aplankysime ir retai lankomas vietas, išgirsime archeologų pasakojimų apie praeitį, archeologinius tyrinėjimus ir atradimus. Žygiui registruokitės: www.kernave.org

22.00-24.00 Vaišės, dainos ir pašnekesiai prie laužo. Vietos bendruomenės Kernavės folkloro ansamblio „Medgrinda“ muzikinis pasirodymas.

18.00-22.00 Kernavės archeologinės vietovės muziejaus lankymas.

Renginys ir muziejaus lankymas nemokami.

Valdas Lučunas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+