Aukso medaliai Širvintų „Baltic Champs-Ježvito“ komandai

Ar pavyks pasižymėti Giedriui Adomavičiui?

Savaitgalį Vilniuje finišavo 2018 metų Lietuvos vyrų riedulio uždarųjų patalpų čempionato „A“ diviziono varžybos.

Gerai žaidė ir po metų pertraukos Lietuvos čempionų titulus susigrąžino mokytojo Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai. Čempionai nepasigailėjo savo jaunesnių Širvintų Sporto centro žaidėjų ir nugalėjo rezultatu 11:0. Žygimantas Balsiukas pelnė 4, Ernestas Ruseckas ir Laimonas Aleknavičius – po 2, Dominikas Varnas, Lukas Janukaitis ir Giedrius Gridziuška – po 1 įvartį. Paskui, širvintiškiai, rezultatu 5:2 nugalėjo Šiaulių SM „Klevą-Šiaulius“. Žygimantas Balsiukas pelnė 2, Giedrius Adomavičius, Giedrius Gridziuška ir Dominikas Varnas – po 1 įvartį. Be minėtų žaidėjų komandoje dar žaidė Tomas Mozūra, Maksimas Tarasovas, Artūras Kudrešovas, Lukas Mažulis, Povilas Pušklevičius, Arvydas Bilotas ir Lukas Kojala.

Kovoje dėl sidabro medalių Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ rezultatu 6:2 nugalėjo Šiaulių SM „Klevo-Šiaulių“ riedulininkus.

Prastai šiame čempionate žaidusiems, į varžybas neatvykusiems Panevėžio riedulininkams pergalės be žaidimo rezultatu 3:0 įskaitytos Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-CTLF“ ir Širvintų SC komandoms.

Širvintų „Baltic Champs-Ježvito“ komandos riedulininkai 7 kartą tapo šalies čempionais.

Varžybų uždarymo metu nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Geriausio čempionato žaidėjo prizu buvo apdovanotas širvintiškis Arvydas Bilotas, geriausio vartininko – Lukas Raznauskas, rezultatyviausio žaidėjo – Merjin DE BAARE, kuris pelnė 12 įvarčių (abu pastarieji – iš Vilniaus „Žuvėdros-Tauro-CTLF komandos).

Širvintų „Baltic Champs-Ježvito“ komandos riedulininkai 2019 metais iškovojo teisę žaisti Europos čempionų taurės varžybose.