Pasirašydami nepamirškite atsakomybės

Ne kartą Širvintų rajono savivaldybė ir UAB „Širvintų šiluma“ ragino gyventojus atsakingai susimokėti skolas, atsiskaityti už gautas paslaugas, susitvarkyti nuosavybės dokumentus. Šios problemos išlieka pačios aktualiausios Širvintose vykdant daugiabučių renovaciją.

Kaip ir kiekvieną savaitę, į posėdį renovacijos aktualius klausimus aptarti rinkosi darbo grupė, kuri ne tik aptarė vykdomus darbus, bet ir svarstė, kaip spręsti susidariusią situaciją dėl daugiabučių, kuriuose jau šiemet galėjo prasidėti modernizavimo rangos darbai, tačiau procesas sustojo ir dėl pačių gyventojų neatsakingumo situacija pasikeitė. Kai vyko susirinkimai, gyventojai pasirašė už tai, kad nori, kad sutinka, jog jų gyvenamasis namas būtų renovuojamas. Savivaldybė biudžeto lėšomis parengė investicinius projektus. Gauti banko sutikimai suteikti kreditą gyventojams. O staiga pasirodo, kad nuo to laiko, kai žmonės išreikšdami savo valią, padėjo parašus iki to laiko, kai jau reikia paimti kreditą renovacijos darbams, kažkas ima ir nebemoka už paslaugas.

„Viskas stoja, pinigai išmetami kaip į balą ir dar neaišku, ar žmonės sugebės susitvarkyti iki kito kvietimo,“ – nerimavo darbo grupės nariai.

Gerb. gyventojai, dar kartą atkreipiame Jūsų dėmesį ir kviečiame atsakingai mokėti už Jums suteiktas paslaugas. Jei susidariusios skolos yra didesnės, UAB „Širvintų šiluma“, UAB „Širvintų vandenys“ geranoriškai padeda gyventojams, sudaro palankius mokėjimo grafikus. Taip pat skatiname susitvarkyti nuosavybės dokumentus. Kai gyvenate daugiabutyje, Jūsų neatsakingumas lemia, kad nukenčia viso namo gyventojai.

Užs. Nr. 118.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+