Numatoma asfaltuoti dar penkis žvyrkelius

Širvintų rajono savivaldybės taryba 2017 m. gegužės 25 d. vykusiame posėdyje priėmė sprendimą patvirtinti Širvintų rajono savivaldybės 2017-2020 m. asfaltuotinų žvyrkelių ruožų tarp skirtingų kelio dangų (zebrų) prioritetinį sąrašą:

Bagaslaviškis-Neveronys-Mikalajūnai, I prioritetas;

Jauniūnai-Alionys-Pajuodžiai,, II prioritetas;

Zibalai-Beivydžiai, III prioritetas;

Musninkai-Liukonėliai, IV prioritetas;

Širvintos-Družai-Vindeikiai, V prioritetas.

Pasak merės Živilės Pinskuvienės, nors Tarybos opozicija dažnai pasisako, kad regioninių kelių asfaltavimas nuo Savivaldybės visiškai nepriklauso, gyventojai turi suprasti, kad neasfaltuotų, probleminių kelių rajone turime labai daug, o būtent Savivaldybės taryba nusprendžia, kokia prioriteto tvarka jie turi būti tvarkomi.

Seimas panaikino lengvatinį PVM tarifą šildymui

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Seimas nuo birželio 1-osios naikina lengvatinį 9 proc. PVM tarifą šildymui ir karštam vandeniui. Šioms gyventojams svarbioms paslaugoms bus taikomas įprastas 21 proc. PVM, todėl šildymo kainos išaugs.

Patvirtinta nauja kompensavimo tvarka

Panaikinus PVM lengvatą, įsigalios ir nauja kompensacijų tvarka. Gyventojams Savivaldybė kompensuos 10 proc. skirtumą tarp asmens pajamų ir valstybės remiamų pajamų dydžio.

Kadangi pagal naująją kompensavimo tvarką gerokai padidės besikreipiančių į Savivaldybės administraciją asmenų skaičius, įspėjame, kad dėl padidėjusio interesantų srauto gali tekti sugaišti daugiau laiko laukiant priėmimo. Tikimės iš gyventojų supratimo ir geranoriškumo. Primename, kad kompensacijos skaičiuojamos už 2 mėnesius, todėl prašome neskubant planuoti savo laiką atvykti Jums patogiu metu. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad kreipiantis dėl kompensacijos ne pirmą kartą, galima prašymus pateikti elektroniniu būdu (per elektroninius valdžios vartus).

Širvintų rajono savivaldybės vadovės į klausimą apie tai, kaip vertina Seimo sprendimą, atsakė, kad, deja, bet Savivaldybė nieko negali padaryti ir yra įpareigota vykdyti įstatymų nuostatas. Tenka tik apgailestauti, kad Lietuvos žmonės, ir taip nelengvai besiverčiantys, dar turės brangiau mokėti ir už šildymą. Tačiau Savivaldybės administracija yra pasirengusi mokėti kompensacijas kiekvienam gyventojui, kuriam jos priklauso, ir tikisi sklandžiai susidoroti su didesniu krūviu.

Kviečiame prekiauti miesto šventės, vyksiančios 2017 m. liepos 22 d., metu!

Informuojame, kad 2017 m. liepos 22 dieną Širvintose organizuojama graži miesto šventė, kurioje dalyvaus daug rajono gyventojų, svečių, koncertuos puikūs atlikėjai, vyks įvairios atrakcijos ir pramogos. Kviečiame rajono verslininkus, ūkininkus, viešojo maitinimo paslaugų teikėjus, tautodailininkus ir visus, norinčius pristatyti savo rankų darbo gaminius, prekiauti mugėje!

Reikalingų užpildyti dokumentų formas bei kitą aktualią informaciją dėl prekybos rasite www.sirvintos.lt.

Užs. Nr. 50

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+