Kurkime savo miestą ir savo Lietuvą kartu!

Kurkime savo miestą ir savo Lietuvą kartu!

Kurkime savo miestą ir savo Lietuvą kartu!

Kitąmet Lietuva švęs valstybės 100-metį. Šiai sukakčiai visoje Lietuvoje įgyvendinamos įvairios iniciatyvos. Širvintų rajono savivaldybė džiaugiasi aktyviais rajono gyventojais, jų keliamomis idėjomis ir ketina organizuoti įvažiavimo į Širvintas apipavidalinimo idėjos konkursą. 

Merės Živilės Pinskuvienės teigimu, susitikimų su gyventojais metu ne vienas išsako pasiūlymą apie tai, kad miesto ribą norisi matyti įsimintiną, atkreipiančią dėmesį. Imtis šios idėjos įgyvendinimo skatina ir verslininkai, kurie Širvintose sulaukia svečių ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio. Daugelis miestų turi savo simbolius, ženklus, kurie gražiai įkomponuoti, pasitinka kiekvieną atvykstantį ir išlydi išvykstantį. Todėl įgyvendinta ši idėja būtų labai graži dovana mūsų miestui Lietuvos 100-mečio proga.

Šią idėją palaikyti ir prisidėti prie jos įgyvendinimo gali kiekvienas. Todėl kviečiame birželio 9-osios vakarą į Baltą vasaros pikniką. Čia pat, Širvintose, Igno Šeiniaus alėjoje. Visos renginio metu surinktos lėšos bus skirtos įvažiavimo į Širvintas apipavidalinimo idėjos konkursui.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+