Geros permainos širvintiškių laukia ir kitoje miesto dalyje

Ilgus metus širvintiškiai kentėjo ir skundėsi dėl problemų, kylančių dėl pagrindinių miesto gatvių itin prastos būklės. Ko gero, jau nedaugelis beprisimena, kaip prieš rekonstrukciją atrodė Kalnalaukio gatvė. Kai vairuotojui būdavo baisu prasilenkti su priešpriešai važiuojančiu automobiliu, o apie pėsčiųjų eismo sąlygas neverta net kalbėti. 2015 m. pradėjusi dirbti šios kadencijos rajono valdžia, merė Živilė Pinskuvienė, sparčiai ėmėsi vykdyti per rinkimus žmonėms duotus pažadus. Ir šiandien jau džiaugiamės ne tik nauja Kalnalaukio gatve, bet ir vis ilgesnėmis sutvarkytų šaligatvių atkarpomis, aikštelėmis, įvažiavimais.

Kaip jau buvo rašyta, šią vasarą gatvių tvarkymo darbai pasieks daugelį seniūnijų. Na o mieste, ko gero, vienas iš pagrindinių darbų – kapitalinis Jaunimo gatvės remontas. Šio objekto istorija labai panaši, kaip ir Kalnalaukio gatvės. Kelio dangos būklė kasmet vis prastėja, abipus gatvės – visas mikrorajonas daugiabučių, lopšelis-darželis „Boružėlė“, šia gatve vyksta intensyvus eismas. Žinoma, gyventojai apie savo problemas kalba jau ne metus, ir net ne penkerius. Dėl vis atsinaujinančių ir gilėjančių kelio duobių, prastos būklės šaligatvių, eismo saugumo. Todėl naujiena, kad Jaunimo gatvės projektavimas jau baigtas, o jau kitą savaitę prasidės darbai, turėtų nudžiuginti ne vieną širvintiškį.

„Suprantame, kad Jaunimo gatve vyksta intensyvus eismas, kad netrukus prasidės mokslo metai, kils trukdžių ir tėveliams, atvežantiems vaikus į lopšelį-darželį, ir mokiniams, mokytojams, einantiems į „Atžalyno“ progimnaziją. Tačiau turime būti supratingi – tokio masto darbai per dieną neatliekami. Gali būti ir nepatogumų, ir trukdžių. Tačiau geroji žinia, kad gatvė bus kapitališkai sutvarkyta: įrengta 3 juostų važiuojamoji dalis, nauji šaligatviai, naujas apšvietimas,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 73

Naujausi komentarai
 • sirvintiete    2018-08-10 20:35         

  Darbai grazus ir labai reikalingi miestui, bet tai kartu bus ir nearti dirvonai skundu kurpėjams.

 • nu jau    2018-08-10 17:09         

  skundikams bus daug smagaus darbelio
  nabagiukai :)

 • Teresė    2018-08-10 10:11         

  o jeigu dar skundikai pradės trukdyti, tai ir visaai žiema ateis…

 • tiek optimizmo skaitant    2018-08-10 09:24         

  Viskas puiku, bet pas mus kai visad ateina ruduo prasideda kasinėjimai, tai gal geriau viska pasiruošti ir stvertis darbų jau kitais metais ir iki rudens pabaigti.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.