Gera dirbti su iniciatyviais žmonėmis

Pradžia - nuoširdus pokalbis. Susitikimas 2015 m. su Tarybos nariu R. Zibalu, Kiauklių seniūnaite D. Lemešoviene ir Kiauklių bažnyčios tarybos pirmininku V. Kalesnyku.

Pradžia - nuoširdus pokalbis. Susitikimas 2015 m. su Tarybos nariu R. Zibalu, Kiauklių seniūnaite D. Lemešoviene ir Kiauklių bažnyčios tarybos pirmininku V. Kalesnyku.

Jau ne kartą buvo rašyta apie tai, kad viena opiausių Zibalų seniūnijos problemų, dėl kurios ilgus metus skundėsi Kiauklių ir aplinkinių kaimų gyventojai, – Kiauklių kapinių teritorija. Deja, bet mirtingumas Lietuvoje yra didelis, kasmet amžinojo poilsio atgula dešimtys mūsų rajono kaimų žmonių.

O kiaukliškiai apie savo problemą jau ne vienerius metus kalbėjo, prašė ją spręsti ir praplėsti kapinių teritoriją. Ko gero, senuose stalčiuose būtų galima aptikti ne vieną prašymą, tačiau veiksmų taip ir nesulaukta.

Apie tai, kaip galima šią problemą išspręsti, dar pernai Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė kalbėjosi su Kiauklių seniūnaite Danute Lemešoviene, Tarybos nariu Romu Zibalu, Zibalų seniūno pareigas einančiu Sigitu Bankausku, …. Pokalbis lieka pokalbiu. O kiekvienas darbas reikalauja pasirengimo, tinkamai sutvarkytų dokumentų. Vis dėlto pavasarį pradėti, Kiauklių kaimo kapinių teritorijos praplėtimo darbai šiandien jau užbaigti.

Apžiūrimaa, kas buvo padaryta.

Apžiūrima, kas buvo padaryta.

- Džiaugiuosi, kad Savivaldybės administracijai skyrus lėšų, kartu su iniciatyvia seniūnaite, ūkišku seniūnu, prisidėjus vietos gyventojams, visi kartu išsprendėme problemą. Nereikėjo nei televizijų, nei žurnalistų,“ – šypsosi merė Ž. Pinskuvienė. – Tiesiog labai gera, kai žmonės ramiai ir aiškiai kalbasi, kai kartu ieško ir suranda geriausius sprendimus. O dar smagiau, kai patys savo rankomis prisideda prie gerų darbų, skirtų savo kraštui.

Užs. Nr. 73

Naujausi komentarai
  • ačiū    2018-08-15 16:13         

    Ačiū gerb. seniūnui Sigitui už labai gerą darbą. Dabar vietos tikrai visiems pakaks.

  • ?    2018-08-15 10:36         

    Sumanymas gal ir reikalingas, bet įgyvendinimas nevykęs: praplėstos kapinės atrodo kaip gardelis, bent per visą kapinių ilgį būtų praplėsta.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.